Valorant adam görünce oyun donuyor

dbuee

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna her yama geldiğinde bu olayın sıklığı artıyor ve artık neredeyse gördüğüm tüm adamlarda oyun fotoğrafa dönüşüyor ve ölene kadar geçmiyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Pingim 19-20 civarında sabit.
Paket kaybı genel olarak gözükmüyor.
PC özellikleri i5 2320.
GTX 750 Ti.
12 GB RAM.

Eskiden oyunu 100 FPS'de kasmadan oynayabiliyorken artık 60 FPS'de drop yiyorum. Adam göründe 1 FPS'ye düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Texture'lerden olabiliyor bu olay. Adamı görünce oyun donuyor demişsin. Texturelerden olabiliyor bu olaylar. Bence bir daha indir oyunu.

Hocam tekrar indirdim yükledim düzelmedi arkadaşta da düzeleceğini sanmıyorum boşa interneti gitmesin.
Güncelleme getirdiler bela oldu çoğu sorun güncellemeden sonra oldu. Dün gece arkadaşlarla 2 maç girelim dedik oyun içinde hata kodu 6 dıyıp oyundan atıyor oyuna ne zaman guncelleme gelse sorun cıkıyor bahsettıgın sorunu dun bızde yasadık.(i5 9400F 16RAM GTX1660S)

Optimizasyon sorunu var diyorumya.

hocam pcnizi nerden aldınız bende aynı sistemi almayı düşünüyorumda
Dostum GTX1660S değilde RTX2060 alsan daha ıyı olur sankı bırde i5 9. nesıl almanı onermem 10. nesil ile soket degıstı ben bılmıyordum oyle olacagını alırken ıyı arastır.i5 10. nesil al ekran kartınıda rtx al artık 2k oyuna gecılıyor.

Dostum GTX1660S değilde RTX2060 alsan daha ıyı olur sankı bırde i5 9. nesıl almanı onermem 10. nesil ile soket degıstı ben bılmıyordum oyle olacagını alırken ıyı arastır.i5 10. nesil al ekran kartınıda rtx al artık 2k oyuna gecılıyor.
hocam doğru diyorsunuzda 1660s 2060 2k fark var fiyatta zaten aldığınız sistemi 3500 yada 10400 olarak değiştirip almayı düşünüyorum

Aynı sıkıntı bende de var, sana benzer bi sistemim var, oyun ilk resmi olarak yayınlandığında 150/160 fps alabiliyordum en düşük ayarlarda, şimdi ise adam yok iken 60/70, adam karşıma çıkınca 10 FPS'lere kadar düşüyor. Oyunu mahvettiler.
Yaklaşık 2 aydır durum böyle bende. Dün artık kanser olmayı bırakmak için VALORANT'ı sildim, yama notlarında FPS ile ilgili bir şey görmediğim sürece geri indirmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı