CS:GO Aimin Dönmesi

Burak.D

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde dönüp duruyordu. Mouse değiştirdim Deathadder Elite aldım ama test ederken gene aynı sorunla karşılaştım. Bundan 2-3 hafta önce bilgisayara format attım, Microsoft'un kendi sitesinden indirdiğim kurulum programıyla kurdum. Oyunlar zaten D klasöründeydi onlarda bir değişiklik olmadı. Önceden böyle bir sorun yoktu, CS'yi açtığımda karşılaştım bunla. Her zaman olmuyor arada bir oluyor. Nereye çevirirsem o doğrultuda dönüyor. Mousepad kullanmıyorum acaba ondan mıdır diyorum ki önceden de kullanmıyordum. Oyundan birine sorduğum zaman, aynı sorunun kendisinde de olduğunu söyledi. Nedir bu? Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tarafa dönüyorsa o tarafın ters kodunu yazmayı denedin mi mesela sağa dönüyorsa konsolu açıp +left
yaz belki işe yarar bende oynuyorum ama hiç böyle bir problemim olmadı buarada rank ne istersen gireriz :D .

Oyun içinde ''-left'' kodunu yaz düzelmesi lazım.
- left yazmak +left yazmaktan daha mantıklı tabi :) .

Anlattığım o değil örnek olarak +left yazmış gibi dönüyor dedim. Durduk yere kendisi dönmeye başlıyor.

Rank:Supreme

Son düzenleme:
Anlattığım o değil örnek olarak +left yazmış gibi dönüyor dedim. Durduk yere kendisi dönmeye başlıyor.

Rank:Supreme
Biraz geç oldu ama baska herhangibir oyuncunun configini kullanmayı denedin mi sorun devam ediyorsa bi bak derim bu arada çift keleştim taki hesabım çalınana kadar yeni hesap aldım beni ezik görmessen girebiliriz. :) bu arada eski hesapta 1000 saatlik oynama sürem vardı genelde solo girdigim için rank çıkamadım pek.

Biraz geç oldu ama baska herhangibir oyuncunun configini kullanmayı denedin mi sorun devam ediyorsa bi bak derim bu arada çift keleştim taki hesabım çalınana kadar yeni hesap aldım beni ezik görmessen girebiliriz. :) bu arada eski hesapta 1000 saatlik oynama sürem vardı genelde solo girdigim için rank çıkamadım pek.
Deneyeceğim. Tabi gireriz smurf hesabım var eklerim ben seni profil linkini atarsan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı