CS:GO mouse çevirirken aimin takılması

Burak.D

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar DPI 650, hassasiyet 1.3, windows 5/11. Mouse hızlı çevirmem gerekiyor fakat çevirirken aim birden duruyor. Sağa-sola hızlı dönerken oluyor bu. G300s mouse kullanıyorum. Bu neden oluyordur ? Sensörün yetersizliğinden mi ? Max hızlanma 20G, 60IPS acaba daha yüksek değerlerde mouse alsam sorun düzelir mi ?

Hocam öncelikle çok teşekkür ederim kaç günden beri cevap arıyorum buna.
Aerocoolun TM60 modeli nasıldır. Cs için optik mi lazer mouse mi daha iyi olur. Bütçem 150TL önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Öncelikle fps oyunlar için kesinlikle optik sensörlü farelerden almalısın. Uygun fiyatlı olsun kaliteli olsun diyorsan kesinlikle Rival 100 almalısın. Sensörü fiyatına göre gayet iyi, herhangi bir sorun çıkarmaz.

Arkadaşlar DPI 650, hassasiyet 1.3, windows 5/11. Mouse hızlı çevirmem gerekiyor fakat çevirirken aim birden duruyor. Sağa-sola hızlı dönerken oluyor bu. G300s mouse kullanıyorum. Bu neden oluyordur ? Sensörün yetersizliğinden mi ? Max hızlanma 20G, 60IPS acaba daha yüksek değerlerde mouse alsam sorun düzelir mi ?

Aynı sorun bendede var

Şöyle bir hata yapıyor oyuncular genelde, profesyonel oyuncuların ayarlarını kendine göre uyarlayıp oynamaya çalışmak.
Misal: X player 400₺ bir mouse kullanıyor. DPi 400 sen 0.9
Y oyuncusu 50-100₺ mouse kullanıyor aynı Dpi ve sens ; 50-100₺ farenin sensörleri yeterli olmadığı için böyle hatalar meydana geliyor.

Şöyle bir hata yapıyor oyuncular genelde, profesyonel oyuncuların ayarlarını kendine göre uyarlayıp oynamaya çalışmak.
Misal: X player 400₺ bir mouse kullanıyor. DPi 400 sen 0.9
Y oyuncusu 50-100₺ mouse kullanıyor aynı Dpi ve sens ; 50-100₺ farenin sensörleri yeterli olmadığı için böyle hatalar meydana geliyor.
Bütün ayarlarımı kendim yaptım. İlk başlarda sorun yoktu dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı