CS:GO almaya değer mi? Hileciler ne durumda?

Bu oyuna şu anda 80 TL vermek mantıksız. 21. seviyeye ulaştığınız zaman Prime hesap olarak geçiyorsunuz. Ama oraya kadar gelmekte çok büyük sabır ister. Faceit tarzı ortamlarda takılabilirsiniz.

Allah seni bu oyundan uzak tutsun arkadaşım. Oyuna başlayınca bırakamıyorsun, hileler daha fazla var. Prime olmama rağmen bunu diyorum. Güven faktöründe bir sorun olmamasına rağmen. Sırf hileler diye demiyorum, kanser kitleye sahip. İndirimde 1.80 TL'ye 1.6 alman daha iyi. 77 TL vereceğime de illa oynamak istiyorsam Prime olana kadar zorlarım. Valve büyük haksızlık ediyor "gerçek" oyuncularına.

Bence çok fazla oynamıyorsan ve hilecilere şu eleman gibi tepki vermiyorsan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ücretsiz versiyonunu oynayabilirsin. Ben hile çıksa bile oyundan zevk almaya çalışıyorum.

Hesabınız seçkin ve güven faktörünüz yüksek ise fazla hileci gelmiyor. Günde en az 4 5 maç atıyorum arkadaşlarımla girince kaybetme oranında düşüyor rankta atlıyorsun. Mümkünse aynı takıma girmeye çalışın. Hesabınız seçkin değilse hile gelmemesi için kutsanmış olman lazım. :)

Supreme kadar çıktım sonra hile boyutu rezillik düzeyindeydi ve rank düştüğüm için bıraktım. Gelen cevaplara göre bu oyun daha da kötüye gitmiş. Şimdi ben hileciler yüzünden rank düşünce o sinir ve saçmalamayla gittim mevlana hack indirdim sırf ban yiyip artık oyun bağımlılığından kurtulmak için. Sonra normal olarak ban yedim ve Steam'i sildim o günden beri sadece ETS2 ve Strateji oyunları oynadım. Gelen yorumlara göre başlamam artık. O kasalara ve keylere harcadığım parayla yemin ederim çok iyi şeyler satın alabilirdim. Key alma bağımlılığı yüzünden kredi kartına 2-3 ay çalıştım. LOL gireceğim ama onuda ayağım kadar veletler oynuyor ama çocuk değil bildiğiniz velet, oyunbozanlık ve küfür dışında bir şey yok. Ben ETS2 açıp yükümü alayım devam edeyim o zaman. KPSS'ye kitlendiğim bu günlerde online oyundan uzak durmamda iyi olacak. Ben manyak bağımlı oynuyorum, bir giriyorum ertesi gün çıkıyorum o derece. Cevapları için herkese teşekkür ederim, görünen o ki bu oyun sadece ben değil herkese kafayı yedirmiş. :)

Geri
Yukarı