CS:GO Ani ping artışı sorunu

Afşin Sarı

Hectopat
Arkadaşlar bizim interneti 4-5 aile kullanıyor ama hızlı bir internet. Yani CS GO'da 75-80 bazen 55-60'lara kadar düşüyor. Ben evin netiyle oynarken 8-9 sn de bir donuyor ve 1-2 saniye kalıyor. FPS 100-130 arasında ve FPS düşmesi değil bu olay. Kendi telefonumdaki interneti paylaştığımda oyunda yağ gibi oynuyorum. Ve dedimki sorun galiba ev internetinde. Laptop var bir de bizim ev internetine bağlanıp denedim ve sorun yok. Sizce bu olaya sebep olan ne?

[Not]: (Eve dağıtıcıyla dağılıyor ve alıcıyla bağlanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete bağlı olan herhangi biri Instagram' a bir fotoğraf yüklerse, (post yada story farketmez) upload'ın tamamını kullanır. O kişi upload edene kadarda ping değeri düşmez. Aynı şey download içinde geçerli yani sınırına gelindimi pingte sıkıntı olur. 3mb download 0.3mb upload genellikle oyunlar için yeterli bi internet hızı. Ping değeri internetinizin ne kadar hızlı olduğu değil daha çok sağlığına bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı