CS:GO aniden donuyor

zendonix

Hectopat
Daha fazla  
Bu sorun bir anda olmaya başladı oyuna giriyorum anlık kitlenmeler yaşıyorum. Bazen yanıt vermiyor bazen kendine geliyor. Çözümü olan var mı? FPS ile alakalı bir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun bir anda olmaya başladı oyuna giriyorum anlık kitlenmeler yaşıyorum. Bazen yanıt vermiyor bazen kendine geliyor. Çözümü olan var mı? FPS ile alakalı bir sıkıntı yok.

Sıcaklık değerleri vs. artıyordur fanlarınızı ya da fanlarınızı dip bucak temizleyip bir daha deneyin işe yaramazsa termal macun değiştirin o da işe yaramazsa laptoplar için soğutucu fan alın.

Sıcaklık değerleri vs. artıyordur fanlarınızı ya da fanlarınızı dip bucak temizleyip bir daha deneyin işe yaramazsa termal macun değiştirin o da işe yaramazsa laptoplar için soğutucu fan alın.

Hocam sıcaklıktta bir problem yok 2-3 hafta önce zaten bilgisayarın her şeyini temziledim ekran kartı, işlemci macunu hepsini yeniledim. Fakat işlemci değiştim bundan dolayı mı kaynaklanıyor anlayamadım. Ayrıca laptop soğutucusu ne alaka anlayamadım.

Sistemim.
Ryzen 5 3600X
1050 Ti
8 GB RAM
500W PSU
A320M-E

Hocam sıcaklıktta bir problem yok 2-3 hafta önce zaten bilgisayarın her şeyini temziledim ekran kartı, işlemci macunu hepsini yeniledim. Fakat işlemci değiştim bundan dolayı mı kaynaklanıyor anlayamadım. Ayrıca laptop soğutucusu ne alaka anlayamadım.

Sistemim.
Ryzen 5 3600X.
1050 Ti.
8 GB RAM.
500W PSU.
A320M-E

Tam bu işleri biliyorum ama ekran kartı ile işlemci darboğaz yapıyorsa ki büyük ihtimal yapıyordur ondan kaynaklı olabilir.

Hocam SSD'deki oyunlarda problem olmuyor. HDD'deki oyunlarda anlık donmalar takılmalar yanıt vermiyorlar falan oluşuyor.

Doğal olarak SSD ile HDD arasında büyük fark var mesela en basit fark Windows 10'un açılması SSD ile 10 - 20 sn de açılıp kendine gelirken HDD'lerde kendine gelmesi ve açılması 5 dk dan uzun sürebiliyor.

Geri
Yukarı