CS:GO anlık takılma problemi

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmetbasaran

Femtopat
En iyi cevaplar
0
CS:GO'da anlik takilma yasiyorum ve son iki haftadir var bu durum. Bilgisayarım cok iyi degil kotu ama iki haftadir bu sorunu çözemiyorum. Oncesinde yoktu. Adami gorur gormez veya kafami saga sola hizlica cevirdigimde dahi yasiyorum bunu. FPS'i sabitledim olmadi, serbest biraktim olmadi. Lem olan rutbemden bu surede cift kelese dustum ve cift keleste dahi vuramiyorum sinirimi bozdu iyice.

ixdrone

Millipat
En iyi cevaplar
8
Yer
Ankara
net_graph değerlinizi paylaşabilir misiniz, takılma anında oluşan ?

AhmetBilişim

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Çoklu Cpu Kullanımı denen ayarı kapatırsan sorunun çözülebilir ben öyle çözmüştüm.

ixdrone

Millipat
En iyi cevaplar
8
Yer
Ankara
Çoklu Cpu Kullanımı denen ayarı kapatırsan sorunun çözülebilir ben öyle çözmüştüm.

Çoklu CPU ayarını kapatmaktansa, manuel olarak çekirdek ayarı yapması daha mantıklı.

ixdrone

Millipat
En iyi cevaplar
8
Yer
Ankara
Herkes çoklu çekirdek ayarını açmayı söylüyordu kankam ben açtığımda 30-40 FPS alıyordum kapattığımda 200-300'e fırlamıştı çok garipti belki ondan olabilir.
Haklı olabilirsiniz. Çoklu çekirdek olayını, manuel CFG kodu ile desteklemez iseniz, öyle problemler olabiliyor. Oyuna kaç çekirdeğiniz olduğunu söyler iseniz, performans artırıyor.

S

Silinen üye 155723

Ziyaretçi
Yıllardır yaşanan genel sorunlardan oldu artık. İşletim sistemi ve oyun dosyaları kaynaklı bir sorun. Windows kanadından güncelleme geldikçe değişik sorunlar da raporlanmış. Çözümü yapımcı güncellemeleri ve tam işletim sistemi desteği.

Yeni konular

Yukarı