CS:GO artık yolun sonuna mı geliyor?

Oyunu saldılar şu an. Uzun zamandır güncelleme yok. 1 milyonu geçtiği zamanlar shattered web vardı. Uzun zamandır oyuna operasyon getirmediler getirdiklerinde ise herkes oyuna yüklendi.
Valve bu ne beklersin.

1 Haftadır gözlemliyorum. Aktif oyuncu sayısı ciddi bir düşüş var. En fazla 805.242 kişi gördüm. 450-500'lerde dolanıyor genelde. Bundan 2-3 ay öncesin de 1.240.742 gibi rakamlar gördüğüm bile oldu. Şimdi 800.000'lere zor dayanıyor. Sizin düşünceniz ne yönde? Valorant bu oyunu fena sarstı bence.

Evet maalesef.

Ben de Rainbow aldım 3 ay önce. Oyun aşırı sarıyor sanki operasyondayız gibi hissediyorum. Halat atmalar vs. CS ise ara sıra giriyorum artık.

Neden valve kendine bu kadar söyletiyorsun neden be getir güzel bi güncelleme sen de kurtul biz de
Neden valve kendine bu kadar söyletiyorsun neden be getir güzel bi güncelleme sen de kurtul biz de
Bize neden acaba bu konuyu açmak zorunda bırakıyosun

Csgo en kötü biraz düşer m ban göre hiçbir zaman sona gelmeyecek.Çünkü valve ekibi yeni bir cs oyunu tasarlamadığı için (bildiğim kadarıyla) csgoyu hal sürdürmek için daha fazla operasyon,turnuva yapmaya başlar.

Geri
Yukarı