CS:GO artık yolun sonuna mı geliyor?

Csgoyu net 5 yıl oynadım daha bile fazladır. Oyunu bu sene bıraktım csgo bana o kadar itici geliyor ki artık anlatamam gitmeyen mermiler, durdurulamayan hileler, kötü optimizasyon, saçma sapan güncellemeler, oyuna bi source 2 gelecek diyolardı onu bile iptal ettmişler o kadar sene hevesle oynadığım oyunu şuan görmek bile istemiyorum kitleyle resmen dalga geçtiler kandırdılar boş boş güncellemelerle hala da aynı şeyi yapıyorlar valorant bunun tam tersi oyuncular nasıl tepki verirlerse ona göre güncellemeleri şekillendiriyorlar ve ping değerleri mu az zam. csgoda 80 85 ping alırken lol ve valorantda 13 ping alıyorum var mı bundan daha güzel bir şey. Yukarıda kemik kitle bırakmaz falan yazmışlar eminim yazan kişi en fazla çift keleş veya novadır.

1 Haftadır gözlemliyorum. Aktif oyuncu sayısı ciddi bir düşüş var. En fazla 805.242 kişi gördüm. 450-500'lerde dolanıyor genelde. Bundan 2-3 ay öncesin de 1.240.742 gibi rakamlar gördüğüm bile oldu. Şimdi 800.000'lere zor dayanıyor. Sizin düşünceniz ne yönde? Valorant bu oyunu fena sarstı bence.
Dostum Valorant çok fena darbe vurdu ama sadece Valorant etkilemedi,Valve oyun ile ilgilenmiyor.Heryerde Hack var.Ben de bu gidişle Valorant geçiyorum çünkü neredeyse Her Rek girdiğimde hack olan biri oluyor.Valvenin acilen yeni bir şeyler yapması gerekli.Riot tarafına bakarsak adamlar her oyunuyla ilgileniyor hep.Hala Lole güncellemeler gelmeye devam ediyor.Valorant da çok gelişti.Neredeyse her hafta yeni bir yama geliyor.Valve çok ilgisiz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı