CS:GO ateş edince FPS düşüyor

sahinn0

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, benim CS'de çok farklı bir sorunum var. Yardımcı olabilecek varsa Allah aşkına yardım edebilir mi?

Benim CS 4:3 16:9 16:10 her çözünürlükte 60 70 FPS'in üzerinde oynatıyor hepsini tek tek denedim ama ateş ederken veya başka birisi ateş ederken çatışmaya falan girince FPS'im 15 20 FPS'e düşüyor bunun sorununu çözemedim yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, benim CS'de çok farklı bir sorunum var. Yardımcı olabilecek varsa Allah aşkına yardım edebilir mi?

Benim CS 4:3 16:9 16:10 her çözünürlükte 60 70 FPS'in üzerinde oynatıyor hepsini tek tek denedim ama ateş ederken veya başka birisi ateş ederken çatışmaya falan girince FPS'im 15 20 FPS'e düşüyor bunun sorununu çözemedim yardımcı olabilecek var mı?
sistem özellikleriniz?

V-Sync açık olsa sürekli sabitlerdi.

Ayarlarınız en düşükte değilse en düşüğe alın sürekli 4:3 oynayın çözünürlüğü de 1024X768 yapın o zaman düzelmezse tekrar yazarsınız.
Ayarlarımın hepsi düşükte 4:3 1024X768de oynadığım zaman 70-80 FPS alıyorum 16:9 1280X720de oynadığım zaman yine aynı değerleri alıyorum oyunumda bi sıkıntı yok grafik, çözünürlük açısından sıkıntı sadece ateş ederken 15-20lere düşmesi FPS'in

Yeni konular

Geri
Yukarı