Valorant'ta ateş edince gecikme oluyor

Deletelive

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çıktığından beri Valorant oynuyorum. 2 haftadır yaşıyorum bu sorunu. Farede ateş edince 2 saniye gecikme oluyor. Bu süre içinde ben kurşun yiyip ölüyorum. 5 derecelendirme rütbesinden düştüm. Oyunu silip yükledim. Sol tık yerine sağ tık kullandım, USB portlarını değiştirdim, gene aynı fakat klavyeden tuşlar ile ateş edince eskisi gibi seri seri ateş etti. Sorunun farede olduğunu düşünüyorum. Sizce sorun nerede? Bu arada fare kablosuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam normal kullanımda tıklamada sorun yaşamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer öyleyse; fantastik bir önerim var. X mouse button control indiriyorsunuz, sol ve sağ tıklamayı klavyeden kullanmadığınız iki tuşa atıyorsunuz. Valoranta girip sol ve sağ tıklamayı da bu iki klavye tuşuna ayarlıyorsunuz. Fare tıklamalarda klavyeye basmış oluyor, oyun da klavyeden basmış gibi hızlı tepki veriyor. Olabilir mi, bence olur.
Bence oyun da bir sorun var başka yaşayan yok mu dağa taşa sıktığım zaman seri sıkıyor fakat o nişangah adama geldi mi 5-6 saniye bile bekliyor bazen rütbemde bulunan oyuncuların eli de armut toplamıyor hemen yere düşüyorum.

Bence oyun da bir sorun var başka yaşayan yok mu dağa taşa sıktığım zaman seri sıkıyor fakat o nişangah adama geldi mi 5-6 saniye bile bekliyor bazen rütbemde bulunan oyuncuların eli de armut toplamıyor hemen yere düşüyorum.
Hocam şu an bilgisayarım elimde değil, bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım ama geçen hafta. Eğer klavyeden takılmadan ateş edebiliyorsan dediğim yol denenebilir. Yalnızca bu problem değil, valorantta çok sorun yaşayan oldu mouse ile ilgili. Oyun ak kaşık değil o aşikar ama ne yapalım 🤷‍♂️

Hocam şu an bilgisayarım elimde değil, bahsettiğiniz gibi bir sorun yaşamadım ama geçen hafta. Eğer klavyeden takılmadan ateş edebiliyorsan dediğim yol denenebilir. Yalnızca bu problem değil, Valorant'ta çok sorun yaşayan oldu mouse ile ilgili. Oyun ak kaşık değil o aşikar ama ne yapalım 🤷‍♂️

Evet ya o kadar her hafta skin getireceğim diye oyunda bir sürü hata oldu breeze haritası ile geldi galiba bana bu sorun eminim çoğu kişide de vardır oyun da daha pek çok hata var bir keresinde radiant olmuştum bir keresinde duvardan geçmiştim ilgin ilginç hatalar var çözemedim bende açıkçası.
Arkadaşlar çıktığından beri Valorant oynuyorum. 2 haftadır yaşıyorum bu sorunu. Farede ateş edince 2 saniye gecikme oluyor. Bu süre içinde ben kurşun yiyip ölüyorum. 5 derecelendirme rütbesinden düştüm. Oyunu silip yükledim. Sol tık yerine sağ tık kullandım, USB portlarını değiştirdim, gene aynı fakat klavyeden tuşlar ile ateş edince eskisi gibi seri seri ateş etti. Sorunun farede olduğunu düşünüyorum. Sizce sorun nerede? Bu arada fare kablosuz.
Ve bu arada masaüstünde çift tıklama oluyor bazen bundan dolayı olduğunu duydum peki çift tıklamayı nasıl çözerim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı