CS:GO az GPU kullanımı

Daha fazla  
Benim sistemde darboğaz var CS:GO'da ekran kartı 20 kullanırken işlemci 80 kullanılıyor ve çözünürlük arttırmam gerek fakat istediğim cozunurluk yok. Overloclasam bile siyah ekran alıyorum ama cozunurluk arttırmam gerekiyor ve daha yüksek bir çözünürlük yok.

İşlemci: Intel Core i5 6287 3.10GHz ekran kartı: Intel iris Graphics 550.

Sistemim çok iyi değil fakat normalde de boyle sadece CS de değil işlemci için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
İntelin içine gömülü grafik kartıyla CS'mi oynanır? Dar boğaz sistem parçalarından birinin yeterli performansı verememesinden dolayı diğerlerinide aşağı çekmesine denir. Yani ekran kartın dar boğaz yapıyor. Sistemin masaüstü ise düzgün bir ekran kartı satın almanı tavsiye ederim.

Intel'in içine gömülü grafik kartıyla CS'mi oynanır? Darboğaz sistem parçalarından birinin yeterli performansı verememesinden dolayı diğerlerini de aşağı çekmesine denir. Yani ekran kartın darboğaz yapıyor. Sistemin masaüstü ise düzgün bir ekran kartı satın almanı tavsiye ederim.

Sistemim diz üstü ve önerdiğin ekran karti var mı efendim işlemciye olabilir her ikisi de

Geri
Yukarı