CS:GO başlangıç komutları nasıl olmalıdır?

"-novid -tickrate 128 -high -d3d9ex +cl_forcepreload 1 +r_dynamic -nojoy +r_drawparticles 0 +cl_forcepreload 1" ben bunları kullanıyorum bence yeterliler

-Tickrate 128 -nod3D9ex +cl_forcepreload 1 cl_forcepreload 1 ekran kartı çok kötü ise; +r_drawparticles 0

Bunlar yeterlidir harici olarak çok daha fazlası var ama bunlar yeterlidir bir de eğer ki oyunda komut kısmını kullanmak isterseniz -Console yazınız. Bu komut oyun konsolu değil oyunda komu yazmayı yarar.

-Tickrate 128 -nod3D9ex +cl_forcepreload 1 cl_forcepreload 1 ekran kartı çok kötü ise; +r_drawparticles 0

Yüksek ama daha yüksek FPS almak istiyorum high falan yazıyorlarya o uzun kodlar daha iyi olmaz mı monitörün Hertz gibi
-Novid -tickrate 128 -high -threads 12 +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +Rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq 144 +cl_forcepreload 1 -nod3D9ex -nojoy -noubershader
Şu kodu buldum bir yanlışım var mı bakabilir misiniz i5 11400 var RX 6600 var ekran kartım ama bu kodu yazınca daha düşük FPS aldım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı