CS:GO Başlangıçtaki VALVE Yazısında Takılma

ahmetarslan_

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden bu sorun yoktu. Fakat yaklaşık 1 hafta önce başladı ve sürekli oluyor. Oyunu açtığım zaman (CS:GO) baştaki VALVE yazısında görüntü ve ses takılıyor 1 dakika sonra düzeliyor. Alttaki FPS Sayacı falan da takılıyor. Fakat bu olay sadece oyunun açılışında oluyor. Oyunun içinde en yüksek ayarlarda FPS 100'ün altına inmiyor. (Oyun orjinal.)

Sistemim:
Intel Core Quad Q8400
Sapphire R7 265
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak oyunun steam'den çalıştırma seçeneklerine girip aşağıda vereceğim kodu girebilirsin. Bu kodu yazarsan başlangıçtaki video açılmaz.

-novid

(- ile birlikte yazmalısın)

Sorunun neyden kaynaklandığını bilmiyorum ancak oyunun steam'den çalıştırma seçeneklerine girip aşağıda vereceğim kodu girebilirsin. Bu kodu yazarsan başlangıçtaki video açılmaz.

-novid

(- ile birlikte yazmalısın)

Çok teşekkürler dostum işe yaradı. Peki başlangıçtaki videoyu geri nasıl getiririm ne olur ne olmaz.

Çok teşekkürler dostum işe yaradı. Peki başlangıçtaki videoyu geri nasıl getiririm ne olur ne olmaz.

Verdiğim kodu tekrar silersen video her açıldığında yeniden oynatılır. Ama ben kodu kaldırmanı önermiyorum. Video her girişte zaman kaybı. Sorunun nedenini bilmediğim için videoyu ortadan kaldıralım dedim :D

Verdiğim kodu tekrar silersen video her açıldığında yeniden oynatılır. Ama ben kodu kaldırmanı önermiyorum. Video her girişte zaman kaybı. Sorunun nedenini bilmediğim için videoyu ortadan kaldıralım dedim :D
Şimdi tekrar oyuna girdim başta video yok. Fakat şimdi de Anasayfa da donuyor yani üstte envanter felan yazan kısımda 1 dk takılıyor yani oyun her açılışında ilk 1 dk takılıyor :/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı