Valve Complete Pack'teki CS:GO rekabetçi oynanır mı?

Taha Can Han

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core 2 Duo T6600 2.2 Ghz | Ati Mobility Radeon Hd 4570 | 120 GB Sdd | 2x2 Ddr3 800 mhz Ram | Windows 10 19h2 Home
Rekabetçi oynamak paralı oldu yanlış anlamadım isem. Bende Valve Complete pack var, acaba paralı olduğu zaman ben oynayabilecek miyim? Yoksa satın almam mı gerek? PC sadece CS:GO'yu açıyor, 20 FPS. DX yüzünden Valorant'ı ve Fortnite'ı açmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rekabetçi oynamak paralı oldu yanlış anlamadım isem. Bende Valve Complete pack var, acaba paralı olduğu zaman ben oynayabilecek miyim? Yoksa satın almam mı gerek? PC sadece CS:GO'yu açıyor, 20 FPS. DX yüzünden Valorant'ı ve Fortnite'ı açmıyor.
Prime hesap muhabbeti gelmeden önce aldığın Valve Complete Pack sürümünde otomatik Prime hesap oluyor fakat Prime hesaplar geldiği dönem aldıysan mecbur ayrı olarak Prime hesap alman gerekiyor.

Prime hesap muhabbeti gelmeden önce aldığın Valve Complete Pack sürümünde otomatik Prime hesap oluyor fakat Prime hesaplar geldiği dönem aldıysan mecbur ayrı olarak Prime hesap alman gerekiyor
2020 nin sonlarında Aralık civarı. Almıştım Varmı peki.

Hayır, ek olarak satın almak gerek. Valve Complete Pack, Steam hesabına sadece bedava olan CS:GO'yu ekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı