CS:GO bıcak mı skin mi?

TimurCan07

Hectopat
Yer
antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
650TL var, gut knife gece görevde kullanılmış almayı düşünüyorum. Gut knifeyi de seviyorum açılışı falan ya da 650TL'ye güzel bir envanter mi dizmek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam bıçak alırdım.

650TL'ye güzel bir envanter dizilir. Her bütçeye göre de dizilir. Bazı 3-5 TL'lik skinler bile pahalı skinlere taş çıkartır nitelikte...

Uzun yıllar CS:GO oynadım, sadece bıçak ile de denedim tüm silahlara skin alıp bıçaksız oynamayı da. Şahsen ben silahlara skin dizmeni öneriyorum bıçağı çok az eline alıyorsun.

Bence biraz daha bekle, 21 Ekim'de majorler başlayacak, pazardaki eşyaların fiyatları daha da düşecek. O zaman alırsın, eğer imkanın varsa da Kırık Diş Operasyonu'na ait skinleri al.
Evet şuanda 25*'lı CT kasasının en düşük operatörü 80TL hadi oldu da düşse düşse 50-55 olsa 200-220TL geliyor. Hepsi düşük çıkmasa fena kar yaptırır :) Fena dediğim 40-50 daha fazla...
Uzun yıllar CS:GO oynadım, sadece bıçak ile de denedim tüm silahlara skin alıp bıçaksız oynamayı da. Şahsen ben silahlara skin dizmeni öneriyorum bıçağı çok az eline alıyorsun.
Haklısın. Envanter dizildikten sonra bıçak alma imkanı varsa daha iyi olur. Yoksa sağda solda bıçakla gezeceksen işin zor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı