CS:GO Skin mi Bıçak mı ?

BMW G20

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i3 10100f
Patriot Viper Steel 16 gb ram
Gigabyte Eagle OC RTX 3070
Lg 23,8" UltraGear™ Full HD IPS 1ms
Asus Rog Azoth Nx Red Wireless
Steelseries Arctis Nova 7 Wireless Diablo IV Edition
Razer Deathadder V2 Pro Wireless
Steelseries Qck Heavy Medium
Meslek
Software Developer
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'ya başladığımdan beri oyuna hiç bir şekilde para yatırmadım ve bu paraları biriktirdim şimdi ise çok güzel bir şey almak istiyorum sizce silahlarıma skin mi alayım yoksa bıçak mı alayım ? Bakiye: 200.49TL

:neo::neo::neo::neo:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıçak olarak ne önerirsin?

En onemli unsur sensin aslinda.
Keyfin ne istiyosa ona yonel.
Çok guzel skinlerde var bicaklarda.
Ha ben olsam sustali gece alirdim.

Merhaba envanterimi silah skinleri ile dizdim m4a1-s hyper beast (az aşınmış) ak-47 frontside misty (görevde kullanılmış). Bunlar iki büyük skinlerim geriside 15 TL değerinde skinler. Baya sağlam skinlerim oldu.

Merhaba envanterimi silah skinleri ile dizdim m4a1-s hyper beast (az aşınmış) ak-47 frontside misty (görevde kullanılmış) bunlar iki büyük skinlerim geriside 15tl değerinde skinler. Baya sağlam skinlerim oldu.
Hayırlı olsun. Gaben reis birisini daha kazıkladı. Yazık, keşke zamanında yetişen olsaydı da engelleseydi.

Hayırlı olsun. Gaben reis birisini daha kazıkladı. Yazık, keşke zamanında yetişen olsaydı da engelleseydi.
Öncelikle teşekkür ederim. Skin almak kazıklanmak anlamına gelmez. Sistem böyle işliyor parası olan oyunda kendini gösteriyor. Ayrıca skinler çok havalı gösteriyor. Oyunda bi normal awp ile ace atmak var birde asiimov awp ile ace atmak var. Zevkler ve renkler tartışılamaz.

Öncelikle teşekkür ederim. Skin almak kazıklanmak anlamına gelmez. Sistem böyle işliyor parası olan oyunda kendini gösteriyor. Ayrıca skinler çok havalı gösteriyor. Oyunda bi normal awp ile ace atmak var birde asiimov awp ile ace atmak var. Zevkler ve renkler tartışılamaz.
Evet; skinleri aldıktan sonra her oyuna girdiğinde hafif bir zevk almaya başlıyorsun. Kendimden biliyorum, 500 Tl envanterim vardı bir zamanlar. Pişman da değildim açıkçası, ancak o skinleri satması da var. Peki tahmin et kaç para tuttu satınca. 350 küsür tl. Oyunu bıraktıktan sonra içim yandı resmen. O yüzden evet, zevkler ve renkler tartışılmaz ama o oyun illaki bir gün sıkacak. Bunu bil ve paranı daha elle tutulur şeylere harca. Dost tavsiyesi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı