CS:GO Skin mi Bıçak mı ?

Evet; skinleri aldıktan sonra her oyuna girdiğinde hafif bir zevk almaya başlıyorsun. Kendimden biliyorum, 500 Tl envanterim vardı bir zamanlar. Pişman da değildim açıkçası, ancak o skinleri satması da var. Peki tahmin et kaç para tuttu satınca. 350 küsür tl. Oyunu bıraktıktan sonra içim yandı resmen. O yüzden evet, zevkler ve renkler tartışılmaz ama o oyun illaki bir gün sıkacak. Bunu bil ve paranı daha elle tutulur şeylere harca. Dost tavsiyesi.
Demek istediğini bizzat kendim yaşadım leagueoflegends de ve şimdi pişmanım ancak oyuna tek seferde GTA 5 almış gibi 100 TL yatırmada bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Daha da para yatırmam her halde tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür şeylerde (Skin almak vb.) parayı geri dönüşü olmayacak şekilde harcamak lazım. Yani zevkiniz için harcayın, o parayı geri nasıl çevirebilirim diye değil. (y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı