CS:GO bıçak önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seçkini yeni almış herhalde 2 maç yenip beklemeye almış büyük ihtimalle bir ss'te gözüküyor.
2 maç win aldıktan sonra gelen bekleme süresi yeşil oluyor. Seçkin olmadan bu madalyayı alması imkansız, arkadaş troll.

Hocam madem o kadar paranız varsa fazla açabilecekseniz kasa açın hem kar etme şansın büyüyor fazla kasa açtıkça ama cidden pahalı bıçakların olduğu kasaları açın navaja falan çıkmasın kar ettirsin.

Aldım açıyorum video atmama gerek var mı?

Güvenilir insanlarla trade yapacaksınız zaten.

Anlamadınız Skinport'tan ajan aldım hesabımı girş yaptıktan sonra API key oluşturmuş giriş yapınca sonra abime eşya falan yolladım kullanmak istedi takas yolladım bir anda iptal oldu 0 bir hesaba aktarıldı skinler birden.

Ney? Abine trade ile yollamadin skinporta mi yolladin ne? Anlamadim.

Yukarıda anlattığım gibi.

Hocam madem o kadar paranız varsa fazla açabilecekseniz kasa açın hem kar etme şansın büyüyor fazla kasa açtıkça ama cidden pahalı bıçakların olduğu kasaları açın navaja falan çıkmasın kar ettirsin.

Bu seçkin dediğiniz bu mu acaba kasada burada.

Dosya Ekleri

• 1313131.PNG
    1313131.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 144
Dostum profil linkini atar mısın artık.

Kırmızı 2023 Servis Madalyan var, bu servis madalyasının son rengi. Yani bunu almak için 6 kere 40 level olman gerekiyor. Bu kadar oyunu oynayan birisi elbette envanter nedir, hesap linki nedir bilecektir.

Konu çok büyük ihtimal trol.

Dosya Ekleri

• 1313131.PNG
    1313131.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 139
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı