CS:GO bıçak satma sitesi önerisi

Redlue.sT

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da rekabetçide karşıma gelen 5 tane Mevlana açmış arkadaş görünce bırakma kararı aldım. Stiletto bıçağımı satmayı düşünüyorum. Steam fiyatı 2142 TL yapıyor. Az komisyonlu güvenilir bir site öneriniz varsa yazar mısınız? Bu arada bıçağı CS:GO bet sitesinden aldığım için topluluk banı yeme korkum var. Ondan çabuk satmayı düşünüyorum. Bıçağın adı altta yazılıdır.

• Stiletto Bıçak | Orman DDPAT (Görevde Kullanılmış)

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk ByNoGame ya da bildiğin varsa diğer türk sitelerinde sat. Yabancı sitelerde komisyonu parayı hesabına yollaması falanı filanı derken daha zararlı çıkıyorsun. Eğer yabancı sitede satmak istersen yardımcı olabilirim.

Direk ByNoGame'ya da bildiğin varsa diğer Türk sitelerinde sat. Yabancı sitelerde komisyonu parayı hesabına yollaması falanı filanı derken daha zararlı çıkıyorsun. Eğer yabancı sitede satmak istersen yardımcı olabilirim.

Hocam dexon adlı YouTuber kişi shadowpay falan diyor benim ininalim var 15 yaşındayım kredi kartı açtırabilir miyim?

Direk ByNoGame'ya da bildiğin varsa diğer Türk sitelerinde sat. Yabancı sitelerde komisyonu parayı hesabına yollaması falanı filanı derken daha zararlı çıkıyorsun. Eğer yabancı sitede satmak istersen yardımcı olabilirim.

Hocam elimde olsa Steam'de satıp kelebek alırdım fakat kelebek bıçak 11.000 TL'den aşağı yok.

CS:GO cases hell CAS'e olablir.

Onlar Bitcoin Ethereum ile ödüyor diye biliyorum ve Bitcoin cüzdanı kyc onaylama istiyor kyc onaylama olmayanlarda sadece satın alabiliyorsun parayı çekme gibi bir olasılık olmuyor.

Hocam elimde olsa Steam'de satıp kelebek alırdım fakat kelebek bıçak 11.000 TL'den aşağı yok.

Onlar Bitcoin Ethereum ile ödüyor diye biliyorum ve Bitcoin cüzdanı kyc onaylama istiyor kyc onaylama olmayanlarda sadece satın alabiliyorsun parayı çekme gibi bir olasılık olmuyor.
Shadowpay sadece kripto ya da banka transferi yapıyor ininal ile mümkün değil.

Geri
Yukarı