CS:GO bitiyor mu?

Valorant'ta TR serveri var çünkü CS:GO'da TR serveri yok rekabet basit eğlence girersen hep Rus toxic var türke arada sıra denk geliyorsun. Ayrıca topluluk sunucularına gir küçük yaşta birçok çocuk ve toxic var.

Valorant'ta TR serveri var çünkü CS:GO'da TR serveri yok rekabet basit eğlence girersen hep Rus toxic var türke arada sıra denk geliyorsun. Ayrıca topluluk sunucularına gir küçük yaşta birçok çocuk ve toxic var.

Valorant TR sunucusu girersen her maç en az 1 toxic var. Toxic sayısı çok fazla Valorant'ta ve her oyun modunda. Eğlence modunda tryhard olan var. Eğlen işte niye kazanmak istiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant diyenlere gülüyorum. :D

Valorant güçlü değil önce kitlesi kanser ve leş oyuncu dolu.
CS:GO rekabetçi maçları ücretli yaparak nerdeyse bütün troll, toxic, Rus oyuncuyu Valorant oynamaya itti.

Kısaca, Valorant güçlü ve güzel bir oyun ama, CS:GO paralı olduktan sonra oyunu bırakan toxicler geliyor.

Şahsi görüşüm: Dediğim 2 oyunu dahi oynamadım bir oyun içinde Türk sunucusu varsa asla oynamam zaten.
Çünkü, Türk suncuları ve Rus sunucuları çoğu zaman bu kanaer kitleyi diğer oyunculardan korumak için açılır.

CS 1.6 bitmemiş CS:GO mu bitecek? CS:GO'i bitirecek baba yiğit piyasada yok. Valorantla ya da diğer rakipleriyle karşılaştırmak çok saçma çünkü oyunların tarzları bile farklı.

Valorant'ta LoL'de olduğu gibi saçma sapan ve Allah'a söven bir kitle. Oyunu beğendim ama 5 yaşındaki çocuğun bana yağmacı silahı olup iyi oynuyorum havalarına girmesi sinir ediyor. CS:GO'ya gelecek olursak çok güzel bir oyun ve kitlesinin çoğuyla anlaşıyorum. Tek sorunu hileler ve Valve'nin bu sorun üzerinde çalışmadığını düşünüyorum. Valorant'ta yavaş yavaş hile çoğalıyor ama en azından Riot hilelere karşı iyi önlem alıp banlayabiliyor. Valorant yakında biter gibi ama 9 yıldır olan CS:GO bitmez!

CS'yi azıcık oynayan birisi bitmeyeceğini bilir.
yalnız CS'nin profesyonel oyuncuları bile Valorant'a geçti
Örnek: Scream, tenz, rip, lego, kero, russ, aslanmashadow. Ve daha fazlası
CS'nin profesyonel oyuncuları değil CS'nin ortalama olan oyuncuları Valorant'a geçti. Valorant CS'nin rakibi değil.

Geri
Yukarı