CS:GO bitiyor mu?

Daha geçen gün arkadaşlarımla girdim 3 maç ve 1 maçtaki 2 kişi hileydi. Valorant'ın Vanguard'ı gibi bir şey getirseler çok güzel olacak.
Sabahtan akşama kadar oynuyorum her gün bana denk gelmiyor Prime değilsin büyük ihtimal hile olayları Valorantta türüyor şuan da.
Vuruş hissi istiyorsan R6 oyna :D

Olgun insanların oyunuydu eskiden orayı da bastılar.

Minecraft biterecek dediğinde osurdum baya kusura bakma. :D
minecraft 200milyon rekorunu kırdığı için dedim
Daha geçen gün arkadaşlarımla girdim 3 maç ve 1 maçtaki 2 kişi hileydi. Valorant'ın Vanguard'ı gibi bir şey getirseler çok güzel olacak.

Vallahi kanka Vanguard hikaye dün girdim breeze mi ne öyle map var demirim çok iyi oynamıyorum Valorant'ı adam sadece HS atıyor 1 tane normal öldürmesi yok Full HS adama diyoruz kapa hile ya da git kendi elonda oyna vuramıyorsun onları değil mi falan ağlama kudurun ez patatez domatez falan diyorlar :D Gold rank desen smurflerin yuvasıymış sanırsam.

CS:GO güncelleme geldikten sonra CS:GO bitiyor mu diye başlıklar çıkmaya başladı tekrar ne düşünüyorsunuz? Bence Valve hafiften akıllandı gibi bir tık. Ama CS bitmez ama bitirebilecek tek oyun var Minecraft başarabilirse oda Valorant falan hikaye oyunu incelemeye gelirsek vuruş hissiyatı vs. çok iyi düşünsenize deagle ile adama tek attığınızda o gelen haz veya ace vs. hiçbir oyunda yok bu işte :/

Troll konu olduğundan eminim ve çok bocalamışsın.

resim_2021-09-26_142659.png

Bitmiş hali bu mu? CS kolay kolay bitmez, piyasada onlarca alternatifi olmasına rağmen senelerdir en çok oynanan oyun kendisi.

CS:GO güncelleme geldikten sonra CS:GO bitiyor mu diye başlıklar çıkmaya başladı tekrar ne düşünüyorsunuz? Bence Valve hafiften akıllandı gibi bir tık. Ama CS bitmez ama bitirebilecek tek oyun var Minecraft başarabilirse oda Valorant falan hikaye oyunu incelemeye gelirsek vuruş hissiyatı vs. çok iyi düşünsenize deagle ile adama tek attığınızda o gelen haz veya ace vs. hiçbir oyunda yok bu işte :/
Bitmiyor.Bu gidişle bitmezde

@canerxem bu oyun bitmez. Güncelleme ve yenilikler ile hep devam eder. CS:GO oynayan oyuncu kitlesin de zaman zaman azalma olsa da kısa sürede tekrar toparlanıyor. Piyasa karşısında durabilecek aynı sınıfta bir oyun bulunamadığı sürece bitmez. Valorant var, demeyiniz. Valorant bam başka bir oyun karakterler, yetenekler vs yani kıyaslanamaz.

Geri
Yukarı