CS:GO bitiyor mu?

Hile yok ki ? Kulaktan duyma bilgilerle herkes hile hile diye tekrarladığı için hile dolu sanılıyor 1-2 aydır hiç rastlamadım. Non-Prime güncellemesinden sonra bitti hileler.
sana 2 aydır bana 1 senedir gelmiyor herşeye inanır bir millete sahibiz üzücü

Bence güzel güncellemeydi t çok avantajlıydı hem Dark hem t baseden peekleyebiliyordı ama pek de umurumda değil türkler yüzünden D2 girmiyorum.

CS:GO'da türklerin azalması bir yandan da iyi oldu 1-2 sene önce bilerek rekabette takım arkadaşına saldırıp trol yapanlar vardı şu an Valorant'ta mikrofonu bir yerlerine sokup trollüyolar.

CS:GO'da türklerin azalması bir yandan da iyi oldu 1-2 sene önce bilerek rekabette takım arkadaşına saldırıp trol yapanlar vardı şu an Valorant'ta mikrofonu bir yerlerine sokup trollüyolar.

Ya vallahi D2 güncellemeden önce giriyordum rakip Türk maçı çevirince din dil ırk sövüyor. DC çağırıyorum gelmiyor belli 13 14 yaşında çocuk önüne gelene sallıyor. Mirage, vertigo, overpass adamdır ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile yok ki? Kulaktan duyma bilgilerle herkes hile hile diye tekrarladığı için hile dolu sanılıyor 1-2 aydır hiç rastlamadım. Non-Prime güncellemesinden sonra bitti hileler.

Daha geçen gün arkadaşlarımla girdim 3 maç ve 1 maçtaki 2 kişi hileydi. Valorant'ın Vanguard'ı gibi bir şey getirseler çok güzel olacak.

CS:GO güncelleme geldikten sonra CS:GO bitiyor mu diye başlıklar çıkmaya başladı tekrar ne düşünüyorsunuz? Bence Valve hafiften akıllandı gibi bir tık. Ama CS bitmez ama bitirebilecek tek oyun var Minecraft başarabilirse oda Valorant falan hikaye oyunu incelemeye gelirsek vuruş hissiyatı vs. çok iyi düşünsenize deagle ile adama tek attığınızda o gelen haz veya ace vs. hiçbir oyunda yok bu işte :/
Minecraft biterecek dediğinde osurdum baya kusura bakma. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı