CS:GO bitti mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Counter Strikten Bahsediyoruz Bitecek Oyun Değil Hatta Anlık Valoranttan Çok Oynanıyor Günlük Ortalama 800-900 Bin Oyuncusu Var Ve Hileden Şikayetçi İnsanlar Hile Yok Tek Benmi Rastlamıyorum Anlamıyorum Max Allah İnandırsın 25 Maçta 1 Hile Geliyor Ve Bu Tarz Tartışmalar Önceden Yoktu Valorant Çıkıncamı İnsanların Akıllarına Geldi.

Counter Strikten Bahsediyoruz Bitecek Oyun Değil Hatta Anlık Valoranttan Çok Oynanıyor Günlük Ortalama 800-900 Bin Oyuncusu Var Ve Hileden Şikayetçi İnsanlar Hile Yok Tek Benmi Rastlamıyorum Anlamıyorum Max Allah İnandırsın 25 Maçta 1 Hile Geliyor Ve Bu Tarz Tartışmalar Önceden Yoktu Valorant Çıkıncamı İnsanların Akıllarına Geldi.
Konu gereğinden fazla cortladı daha yazmanın manası yok

Konu gereğinden fazla cortladı daha yazmanın manası yok.

Hocam konu hortlamışken mesaj yazayım. Valorant gibi bir oyun yılların CS:GO oyunu bitirme ihtimali yok bile değildir ancak Valve yeni bir oyun çıkarırsa CS:GO'yu bitebilir. Aynı 1.6'nın bittiği gibi ve ayrıca Valve bütün hileciler bitti diye bir açıklama gelse Valorant diye bir oyunun 70K oyuncuyu bile geçeceğini sanmam. İyi günler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'nun kolay kolay biticeğini sanmıyorum.

7 ay sonrasından: Hayır, hâla bitmedi. Bitmesi için ortada bir sebep de yok. Şu an CS ile yarışacak rakip bir oyun yokken kendi kendine bitebileceğini düşünmüyorum. Valve yeni CS çıkartırsa o zaman biter.

Siz bırakınca oyun bitmiş olmuyor.
Non-Prime girip "CS bitmiş hileye bak yaaa!", "10 dakika oldu maç yok." diyenlere zaten söz yok...

Ya ne bitmesi kardeşim kafanız mı iyi ?
Valve Completion Pack aldim. CS Source'u hiç oynamamiştım. Orada bile serverler dolu, oynayanı var. Ne ölmesi? C.S 1.6'yı saymıyorum bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı