CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kazanılan rozet CS:GO'da sergilenen rozetlerden değil mi hocam? Maçları doğru tahmin edip görevleri yapınca da rozet seviyesi yükseliyor yanlış anlamadıysam.

CS2'yle birlikte gelecek skinler bile sızdı. YT'de oyun içi görüntülerini bulabilirsiniz. Baya baya haşmetli skinler.
Görmüştüm de doğruluğundan emin olamamıştım. Bakayım bi tekrardan.

Başladı yine serüven. Böyle bir şey yaptım. Liquid güven vermiyor fakat diğerleriyle kıyaslayınca daha potansiyelli geldi.
1683265941472.png

turnuva jetonu ise önceki 3 turnuvada olduğu gibi aynı tip fakat arka plandaki Fransa bayrağı hoş durmuş.
Diamond yapmak şart oldu çok güzel duruyor.

@Metin Eren Türkmen OG'ye güveniyor musun gerçekten bana çok balonmuş gibi geliyor.

Son düzenleme:
Pick em dediğiniz olay nedir hocam? Daha önce hiç bilet vs. bir şey almadım. Konu hakkında pek bir bilgim yok.

Şu an için sadece bilet almak yeterli mi? 327 TL'ye satılan tokenleri de almak mı gerekiyor? @Metin Eren Türkmen.

Konuda mesajları okudum ve anladığım kadarıyla kar etmek çok zor, 2 biletin hangisini alırsak alalım rozet ve pick-em için almış olacağız. Bende belki alıp oynarken kendi fiyatını çıkarır falan diye düşünmüştüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı