CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seçtiğiniz takımları paylaşma ihtimaliniz var mı acaba? Benim gibi bilmeyen arkadaşlar faydalansın.
Konunun en başında paylaştım.
Pick-Em olarak şu anlık böyle düşünüyorum, 3-0'ı yine riske atmıyorum, MOUZ yerine Team Liquid de koyulabilir. 0-3'ü konuşmaya gerek bile olduğunu sanmıyorum Fluxo maç kazanamayacaktır diye düşünüyorum. Belki alt tarafta 1-2 değişiklik yapabilirim paiN veya Monte yerine MOUZ olabilir, duruma göre değişiklik yaparsam buradan paylaşırım.

Eki Görüntüle 1766862

O kadar beklemeye gerek yok Stockholm da hemen satmıştım sonra artmıştı. Ona ekstra 140 TL vereceğime giderim daha fazla kapsül alırım. Ben stickerları çok sevdim sizce nasıl hocam?
Düzler dışında glitter ve holo olanlar aşırı iyi duruyor.

Benim pickemler hakkında yorumun var mı? Nerdeyse aynı sayılır da yine de fikirlere açığım. Dia coin istiyorum bu sefer.
İyi bence, TL hakkında bir fikrim yok bu sıralar nasıl oynuyorlar bilmiyorum. Forze alta alınabilir paiN, Monte veya TL yerine.

İlk defa Pick'm yapacağım ama kararsız kaldım. Alırsam da sadece bileti almayı düşünüyorum. Parasını çıkartır mı? Kar etme gibi bir amacım yok. Zarar etmeyelim yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı