CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tahminlerinizden yola çıkarak 3-0 için mouz, forze ve Liquid arasında kaldım. Aralarında en garanti olabilecek sizce hangisi ?

Maçları doğru bilmemememiz halinde bütün para sadece rozete gidiyor değil mi?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    691,7 KB · Görüntüleme: 97
Hepimize bol şans diliyorum. Umarım hepimiz Diamond'a sahip oluruz.

Her zamanki gibi Metin Hocam'dan kopya çekeceğim. 😂

Ancak kur güncellemesi, CS2 güncellemesi gibi faktörlerden pazar eşyaları değerlendi. Bunu göz önünde bulundurarak satın alım yapın.
Amaç kar elde etmekte bilet almaktansa pazardan hatıra paketi alabilirsiniz. Şuan 1 jeton 54.5 TL'yken hatıra paketleri 65 70 liraya pazardan alınabilir, jetonsuz bilet alıp riske girmekten iyidir.

Ben Major madalyasını sevdiğimden, majör süresi boyunca takım grafitilerini sınırsız kullanabildiğimizden ve 2 3 yılda hatıra paketleri kesin değerleneceğinden bilet ve 3 jetonlu paketi satın aldım.
Şansım yaver giderse 5 6 hatıra paketi 2 yılda verdiğim paranın 2 3 katını kazandırır.

Majör sonuna doğru gelecek olan indirimle 400 500 TL 'lik kapsül alıp onlarıda 2 3 sene bekletip 3 5 kat kar elde etmeyi düşünüyorum.

2 3 Sene çok uzun gelebilir ancak zaman hızla akıp geçiyor. Bu tarz yatırımlarla sonraki etkinlikler için para yatırmak zorunda kalmıyorum. Ve hiç bir etkinliktende geri kalmamış oluyorum.

Hepimize bol şans diliyorum. Umarım hepimiz Diamond'a sahip oluruz.

Her zamanki gibi metin Hocam'dan kopya çekeceğim. 😂

Ancak kur güncellemesi, CS2 güncellemesi gibi faktörlerden pazar eşyaları değerlendi. Bunu göz önünde bulundurarak satın alım yapın.
Amaç kar elde etmekte bilet almaktansa pazardan hatıra paketi alabilirsiniz. Şu an 1 jeton 54.5 TL'yken hatıra paketleri 65 70 liraya pazardan alınabilir, jetonsuz bilet alıp riske girmekten iyidir.

Ben major madalyasını sevdiğimden, majör süresi boyunca takım grafitilerini sınırsız kullanabildiğimizden ve 2 3 yılda hatıra paketleri kesin değerleneceğinden bilet ve 3 jetonlu paketi satın aldım.
Şansım yaver giderse 5 6 hatıra paketi 2 yılda verdiğim paranın 2 3 katını kazandırır.

Majör sonuna doğru gelecek olan indirimle 400 500 TL'lik kapsül alıp onları da 2 3 sene bekletip 3 5 kat kar elde etmeyi düşünüyorum.

2 3 sene çok uzun gelebilir ancak zaman hızla akıp geçiyor. Bu tarz yatırımlarla sonraki etkinlikler için para yatırmak zorunda kalmıyorum. Ve hiçbir etkinliktende geri kalmamış oluyorum.

Hatıra paketleri turnuva başladığı zaman gelecek değil mi?

Ek olarak bir de hatıra paketleri pazara düştüğü zaman kesin 65-70 TL bandında mı olur? Yoksa fiyatta farklılık gösterir mi?

Jetonsuz bilet alınca ne kadar para geçer elime? Kar etmek gibi bir amacım yok biletten. Rozeti almak için kaç TL harcamış olurum yani?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı