CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki bu sistemi anlatan bir video var mı ilk defa satın alıyorum da ben.

Var ama kar için yapacaksan yapmanı önermem hem de maalesef 1. seçim gitti elmas jeton yok şimdi alanlar için ah be benimki de gitti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam sizinle aynı seçimleri yapmıştım da. Maçları pek takip edemedim. Seçimler tutuyor gibi mi?

Hocam sizinle aynı seçimleri yapmıştım da. Maçları pek takip edemedim. Seçimler tutuyor gibi mi?

Hocam ben bugün aldığımdan (19:00) seçemedim maalesef elmas jeton alamaycağım ve 1 jeton :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an ilk maçları kaçırdık. Bileti ve 3 jetonu alsam Mirage paketinin en ucuzu eski zamanlardan kalanlar 80TL ve içindeki skinler değerli. Bu yeni pakette 80TL olursa 50TL'den jeton alıp Mirage almak mantıklı olmuyor mu? Kar için şu an alınır mı? Yoksa kapsülleri beklemek daha mı mantıklı bilgisi olan var mı? Şu an sadece bileti alsam kaç paket düşürebiliyorum?

Ence ve GamerLegion beni şaşırttı. 🤔 Ence, bölgesel turnuvalarda tokat manyağı olmaya başlamışken atağa kalktı. 😁

Ben ucundan geçeceğim gibi duruyor. Neden TL koydum ki ya? 😢

Güzel gidiyor son güne kalacak ama 5 olur çok yüksek ihtimalle.

1683627337026.png

paiN Gaming 😉

Son düzenleme:
OG, Forze, NiP, Faze, Ence, Liquid, G2 yazmıştım ama eşleşmeler iyice kafamı karıştırdı 5 çıkar mı buradan? Fluxo 0-3 garanti gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı