CS:GO Blast.TV Paris Major 2023 güncellemesi ve Pick-Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1775788
Gümüş jeton bana da geldi sanırım herkese aynı anda gelmiyor. Bu seçimler hakkında ne düşünüyorsunuz 0-3 monte ya da GL arasındayım.

3-0 yerine Furia koyman daha mantıklı. GL yerine de Monte koyabilirsin ama sana kalmış 0-3 tahmin etmek zor şu an.

Sanırım en mantıklısı bu şekilde.

Eki Görüntüle 1775790

Gayet güzel ama 9ine bence 1 mağlubiyet alır kesin.

3-0 yerine furia koyman daha mantıklı. GL yerine de monte koyabilirsin ama sana kalmış 0-3 tahmin etmek zor şu an.

Gayet güzel ama 9ine bence 1 mağlubiyet alır kesin.

Onu boş atıyorum artık 3 0 tahmin etmek gerçekten zor şu grupta ilk maçını kesin alır diye düşünüyorum oradan yürürse belki 3 0.

Ben şu an şehir dışındayım ilk aşamayı geçtim ikinci aşama tahminleri şu andan itibaren ne zamana kadar yapılabiliyor bakıp söyleyebilir misiniz çok acil. Seçimleri anneme yaptıracağım mecbur.

3-0 yerine furia koyman daha mantıklı. GL yerine de monte koyabilirsin ama sana kalmış 0-3 tahmin etmek zor şu an.

Her zaman turu geçiceğine emin gözüyle baktığınız takımı alt kısma koyun derim.
Örneğin ben 3-0'a bad news eagles koydum 3-0 yapabiliceğini düşünmüyorum ama alt kısım zaten geçirir beni diye düşünüyorum.

indir.png

Benim tercihim böyle kalır muhtemelen. 0-3 konusunda kararsız kaldım sadece TL'den vazgeçtim BNE'de son zamanlarda formsuz ama sağı solu belli olmayan takım, Fnatic'de belki 1 maç koparabilir gibi geliyor ITB ile beraber bu üçlüyle kararsızım.

Sadece turu geçmeye odaklandım 3 0 öylesine riske girmeye gerek yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (180).png
    Ekran Görüntüsü (180).png
    436,3 KB · Görüntüleme: 76
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı