CS:GO Broken Fang bu saatten sonra alınır mı?

Ben kalkarsa ya salı günü, ya da bu hafta içinde kalkacağını düşünüyorum. Halihazırda görevlerin birazını yaptıysan, gün içerisinde bitirebilirsin. Ha sıfırdan kasıcaksan da 15-17 saat arası sürüyor tüm görevleri yapmak. Eğer gerçekten istiyorsan, bugün bile alıp sıfırdan bitirebilirsin. Ama burda risk alıp almamak sana kalmış. Birkaç saat sonra da şak diye kaldırabilirler operasyonu. Ama benim tahminim ya salı ya da bu hafta içinde kalkması yönünde.
Bir arkadaşla strateji oluşturarak tanesini 9 saatten kasıyorduk hocam, toplam 63 hesap kastık böyle böyle.

Görevleri şimdiden yapın, yıldızlar kâr edilecek seviyeye gelince bileti alır, sonrasında kasaları satın alırsınız. Almadan önce de yapılıyor, ben öyle yaptım.

Dostum eğer tek günde yapamayacaksan alma her an bitebilir eğer çok yıldız toplamadıysan kâr edecek seviyede değilsen onu kar edecek seviyeye getir ardından al. Ben operasyonun başından beri kastım yıldızları 2 Nisan'da bileti aldım. Şuan çok riskli ama.

18900 TL ile ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba?

Çoktan bir kısmını Live'a yatırdık, 3500TL atıp 16k olarak çektik yarı yarıya paylasıyoruz 16k 16k diye, ben bilgisayarı önceki operasyondan almıştım o da şimdi bilgsayar bakıyor. Emeğin karşılığı bu olsa gerek. Ama gerçekten zor. 6 da kalkıp başlıyoruz akşam bitirip yatıyoruz 40 gün boyunca aynı şeyi yapmak azim ister.

Çoktan bir kısmını Live'a yatırdık, 3500TL atıp 16k olarak çektik yarı yarıya paylasıyoruz 16k 16k diye, ben bilgisayarı önceki operasyondan almıştım o da şimdi bilgsayar bakıyor. Emeğin karşılığı bu olsa gerek. Ama gerçekten zor. 6 da kalkıp başlıyoruz akşam bitirip yatıyoruz 40 gün boyunca aynı şeyi yapmak azim ister.
Bir dahakine beni de davet eder misiniz? Seçkin alıp şu hilelerden kurtulmak istiyorum, ha bir de pıçak. :D payımın daha azını alırım bu arada. :)

Hocam emek değil biraz kumar da var ama yine iyi kâr. Elinize sağlık.

Geri
Yukarı