CS:GO Broken Fang yeni hesap ile başlamak

yoldas07

Centipat
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır CS:GO oynamıyorum. Eski hesabı da yeğenime vermiştim. Broken Fang operasyonu için yeni hesap açtım. Görevleri yapmaya başladım. Resimde yazılanların çoğu yapılmamış. Hesaba Steam Guard'ı dün kurdum. Acaba görevleri boşuna mı yapıyorum diye endişeliyim. Görevler bittikten sonra operasyon bileti alırsam resimde yazılan şartlara uymamasına rağmen operasyon bileti alıp hemen kullanabilir miyim? Broken fang pazarından alışveriş yapabilir miyim?

Diğer bir soru operasyon bileti Steam da 123 TL'ye satılıyor, kredi kartı ile alınca 3-4 TL de dolar-TL çevirisinden masraf gidecek bana maliyeti herhalde 126-127 TL olur, operasyon bileti alıp kullanamazsam ve görevleri yapmak için harcadığım zamana çok üzülürüm. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Diğer bir soru; eğer operasyon biletini hemen kullanabiliyorsam ByNoGame de operasyon bileti 110 TL'ye satılıyor hızlı teslimat ile. ByNoGame'den bilet alıp hemen kullanabilir miyim? Yoksa 7 günlük takas banı süresinin bitmesini mi beklemek zorundayım?

Sanırım kasa açma anahtarları gibi bir şeye benziyor. Kasa anahtarlarında durum nasıldır? Hesap üsteki resimde yazılan şartları karşılamıyorsa bile Steam da kasa anahtarı alıp hemen kullanıp kasa açmaya izin veriyor mu?

Dosya Ekleri

• steam pazar mesajı.jpg
    steam pazar mesajı.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
3 Defa okudum tam anlayamadım ama

30 Nisan'a kadar görevleri yapabilirsini.
Bynogameden bileti aldığınız an kullan diyip görevleri yapabilirsiniz. Görevlerden kazandığınız yıldızlar karşılığında aldığınız öğeleri 1 Hafta satamaz ve takas edemezsiniz. Kredi kartından dolar ilişkisini anlayamadım.
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır CS:GO oynamıyorum. Eski hesabı da yeğenime vermiştim. Broken Fang operasyonu için yeni hesap açtım. Görevleri yapmaya başladım. Resimde yazılanların çoğu yapılmamış. Hesaba Steam Guard'ı dün kurdum. Acaba görevleri boşuna mı yapıyorum diye endişeliyim. Görevler bittikten sonra operasyon bileti alırsam resimde yazılan şartlara uymamasına rağmen operasyon bileti alıp hemen kullanabilir miyim? Broken fang pazarından alışveriş yapabilir miyim?

Diğer bir soru operasyon bileti Steam da 123 TL'ye satılıyor, kredi kartı ile alınca 3-4 TL de dolar-TL çevirisinden masraf gidecek bana maliyeti herhalde 126-127 TL olur, operasyon bileti alıp kullanamazsam ve görevleri yapmak için harcadığım zamana çok üzülürüm. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Diğer bir soru; eğer operasyon biletini hemen kullanabiliyorsam ByNoGame de operasyon bileti 110 TL'ye satılıyor hızlı teslimat ile. ByNoGame'den bilet alıp hemen kullanabilir miyim? Yoksa 7 günlük takas banı süresinin bitmesini mi beklemek zorundayım?

Sanırım kasa açma anahtarları gibi bir şeye benziyor. Kasa anahtarlarında durum nasıldır? Hesap üsteki resimde yazılan şartları karşılamıyorsa bile Steam da kasa anahtarı alıp hemen kullanıp kasa açmaya izin veriyor mu?
Steam guard aktif etseniz dahi topluluk pazarını kullanamazsınız. Steam içerisnde başarılı bir alışveriş (herhangi birşey satın) yapmanız-almanız gerek.

Görevler bittikten sonra operasyon bileti alırsam resimde yazılan şartlara uymamasına rağmen operasyon bileti alıp hemen kullanabilir miyim? Broken fang pazarından alışveriş yapabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Bileti oyun içinden satın almanız şartıyla. Çünkü mobil guardı yeni etkinleştirmişsiniz, topluluk pazarını kullanabilmek ve takas yapmak için 7 gün beklemek gerekecek. Ama 30 Nisan'a kadar süre var, ondan sonra kırık diş marketi tamamen kalkacak. 30 Nisan'a kadar görevleri bitirip, kazandığınız yıldızlarla harcama yapmayı bitirmeniz lazım.

Burayı tam anlayamadım ama bilet Steam pazarında ne kadar gözüküyorsa karttan o kadar ücret çekilir.

ByNoGame'den bilet alıp hemen kullanabilir miyim? Yoksa 7 günlük takas banı süresinin bitmesini mi beklemek zorundayım?

Steam mobil guard en az 7 gün boyunca hesapta etkin olması lazım takas yapabilmek için. Zaten bu 7 günlük süre dolmadan ByNogame'de alışveriş yapamazsınız takas yapamayacağınız için.

Envanterde kasa varsa oyun içinden anahtar alınabiliyor. Bunun bir kısıtlaması yok.

Son düzenleme:
3 Defa okudum tam anlayamadım ama

30 Nisan'a kadar görevleri yapabilirsini.
ByNoGame'den bileti aldığınız an kullan deyip görevleri yapabilirsiniz. Görevlerden kazandığınız yıldızlar karşılığında aldığınız öğeleri 1 Hafta satamaz ve takas edemezsiniz. Kredi kartından dolar ilişkisini anlayamadım.
ilgin için teşekkür ederim..çelişkili cevaplar gelmiş..Peki siz denediniz mi ? (veya arkadaşınız) bildiğiniz gibi broken fang operasyonu 30 nisanda bitiyor..steam guardı dün etinleştirdiğim için 15 gün bekleme süresine yetişmeyecek..eğer operasyon biletini alıp kullanamazsam para çöp olacak..ayrıca Bynogame den operasyon bileti alırsam 7 günlük takas süresini beklememe gerek olmadığını düşünüyorsunuz yani hemen kullanabilirim ?

Steam Guard aktif etseniz dahi topluluk pazarını kullanamazsınız. Steam içerisnde başarılı bir alışveriş (herhangi bir şey satın) yapmanız-almanız gerek.

bunu biliyorum bilgi için yine de teşekkür ederim

Est. Rica ederim. Elbette denedim. Görselde yazıyor zaten 7-1 yıl eski bir satın alım diyor ama Steam içerisinden alım yapmanız gerekiyor, evet denedim yani eminim. Operasyondan öğeleri satıcaksınız Steam içerisinden alın bileti, ama yok kendi hesabıma alacağım derseniz Steam içi alışveriş yapmanıza gerek yok. Yardımcı olmak adına yorum yapılıyor bilende bilmeyende.

Şu an takas banınız var ise zaten ByNoGame'den bilet alamazsınızki: ) Banınız yok aldınız diyelim bileti anında kullanabilirsiniz. Pazar önemli değil sizin için takas banınız var mı o önemli. Hesap yeni ya da Steam Guard yeni aktif oldu ise 15 gün takas yapamazsınız yani.

Evet, yapabilirsiniz. Bileti oyun içinden satın almanız şartıyla. Çünkü mobil guardı yeni etkinleştirmişsiniz, topluluk pazarını kullanabilmek ve takas yapmak için 7 gün beklemek gerekecek. Ama 30 Nisan'a kadar süre var, ondan sonra kırık diş marketi tamamen kalkacak. 30 Nisan'a kadar görevleri bitirip, kazandığınız yıldızlarla harcama yapmayı bitirmeniz lazım.

Sağ ol arkadaşım 30 nisanda operasyonun biteceğini biliyorum o yüzden bu konuyu açtım.

Burayı tam anlayamadım ama bilet Steam pazarında ne kadar gözüküyorsa karttan o kadar ücret çekilir.
benim bildiğim Kredi kartı veya banka kartı ile steam a para yatırıldığı zaman bankada veya steamda USD-TL çevrimi oluyor ve yüksek kur farkından dolayı her 100 TL de 2-3 TL de banka kesinti yapıyor.

Steam mobil guard en az 7 gün boyunca hesapta etkin olması lazım takas yapabilmek için. Zaten bu 7 günlük süre dolmadan ByNogame'de alışveriş yapamazsınız takas yapamayacağınız için.
sizin görüşünüze göre operasyon biletini bynogame den almamalıyım yoksa elimde kalır ve çöp olur.Steama para yatırım operasyon biletini almamı öneriyorsunuz..Peki bu durum son güne kadar devam eder mi ? yani 28 nisanda operasyon biletini steam dan alarak , broken fang pazarından alışveriş yapabilirim ?
Envanterde kasa varsa oyun içinden anahtar alınabiliyor. Bunun bir kısıtlaması yok.
bu konu önemli değil benim için broken fang operasyon biletine harcayacağım paranın çöp olmaması.

Yani Bynogameden alamazsınız, hesabınıza gelmez bilet. Deneyebilirsiniz yani yeni hesabınızdan herhangi bir profile takas isteği gönderdiğinizde uyarı alıcaksınız zaten. Bildiğim kadarı ile 30 Nisan'da komple kalkıcak Kırık Diş mağazası. Steam içinden bilet alırsanız Steam pazardaki 7 ila 1 yıldan eski uyarısı kalkmış olucak Steam pazarıda kullanabiliceksiniz. Steam kur farkından dolayı kesintiyi ilk defa duyuyorum. Bankanız normal komisyon ücreti keser belki, bende böyle bir komisyon olmadı.

Est. Rica ederim. Elbette denedim. Görselde yazıyor zaten 7-1 yıl eski bir satın alım diyor ama Steam içerisinden alım yapmanız gerekiyor, evet denedim yani eminim. Operasyondan öğeleri satıcaksınız Steam içerisinden alın bileti, ama yok kendi hesabıma alacağım derseniz Steam içi alışveriş yapmanıza gerek yok. Yardımcı olmak adına yorum yapılıyor bilende bilmeyende.

Şu an takas banınız var ise zaten ByNoGame'den bilet alamazsınızki: ) Banınız yok aldınız diyelim bileti anında kullanabilirsiniz. Pazar önemli değil sizin için takas banınız var mı o önemli. Hesap yeni ya da Steam Guard yeni aktif oldu ise 15 gün takas yapamazsınız yani.

tamam çok teşekkür ederim..Operasyon biletini steama para yatırıp öyle alacağım. Umarım operasyon biletini sorunsuz kullanabilirim para çöp olmaz. Peki 28 veya 29 nisanda alsam da operasyon biletini sorunsuz kullanabilir miyim ? bugün ayın 23 ü ve bir haftalık süre bile kalmadı.

Geri
Yukarı