CS GO Cheat Engine'den dolayı VAC ban

Bayadır ETS 2 oyununda Cheat Engine ile hile yapıyorum. 6 yıllık steam hesabı. VAC yasağı almadım. Başka bir şeyden kaynaklı olabilir.

Sebebi ETS 2'de Cheat Engine kullanıyordum ve altta açık kalmıştı.

Geciniz efendim bunlari. Cheat Engine'i oyuna enjekte etmeden sadece altta acik kalmasiyla yasaklama almazsiniz.

Sizin dediginiz mantikla sadece sunuculara baglanirken VAC hatasi verir.

Bu hataya genellikle ne sebep olmaktadır?

Bu hataya sebep olabilecek bilinen bir sürü yaygın yazılım çakışmaları mevcuttur. Eğer aşağıdaki şu yazılımlardan birini çalıştırıyorsanız, lütfen oyun oynarken bunları devre dışı bırakın:

• CCleaner
  • Powershell
  • Sandboxie
  • -------->Cheat Engine<-------
  • IObit Start Menu 8
  • Process Hacker
  • DLL Enjektörleri
  • Hipervizörler
  • Steam Idler'lar

VAC yasağı almadım. Başka bir şeyden kaynaklı olabilir.

Cünkü alakasi yok. Cheat Engine'i ilgili oyuna enjekte etmedigin sürece baska oyunda kullanmayla VAC yasagi alma ihtimalin yok.

Dikkat etmek lazım ve risk almamak lazım. Steam hesabınız sizin için ne kadar önemliyle o kadar dikkatli olmak gerekir, örneğin benim hesabım 9 senelik ve bir sürü oyun var bu hesapla içinde ve "Cheat" geçen bir program kullanmayı düşünmem bile. Tabi artık olan olmuş ama VAC yasağı kalkmaz bence.

Overwatch, takas, çok nadir VAC gibi banların kalkma şansı var ama siz 3. parti yazılımdan yemişsiniz yani kalkmaz.

VAC banlar açılıyor.
Sistemin attığı VAC ban açılmıyor, müfettişlerin vs. banlar açılabiliyor sadece ama arkadaşında dediği gibi 3. Parti yazılımdan yemiş banı.

Türkcan'i niye örnek olarak verip duruyorsunuz anlamadim? Adama yanlis bir yasaklama verilmis, dogal olarak da tekrar kaldirmislar.

Cheat Engine'i su oyunda kullanirken acik unutup yasaklama aldim diyenlerin %99.9'u bahsi gecen oyunda hile kullandigi icin yasaklama aliyorlar. Yoksa Cheat Engine'i CS: GO'ya enjekte etmeden altta acik kalmasiyla yasaklama alma ihtimaliniz sifir. Bu kadar acik konusuyorum.

Bu bahaneyi Steam forumunda kullanan o kadar cok adam var ki, saymakla bitmez. Bunun bir de internetimi hizlandirmak icin Cheat Engine indirdim sonra yasaklama aldim sürümü vardi.

Türkcan'i niye örnek olarak verip duruyorsunuz anlamadim? Adama yanlis bir yasaklama verilmis, dogal olarak da tekrar kaldirmislar.

Cheat Engine'i su oyunda kullanirken acik unutup yasaklama aldim diyenlerin %99.9'u bahsi gecen oyunda hile kullandigi icin yasaklama aliyorlar. Yoksa Cheat Engine'i CS: GO'ya enjekte etmeden altta acik kalmasiyla yasaklama alma ihtimaliniz sifir. Bu kadar acik konusuyorum.

Bu bahaneyi Steam forumunda kullanan o kadar cok adam var ki, saymakla bitmez.
Dostum yemin ederim bir şey enjecte etmedim yemin ederim. Ya ben 77.5 tl vermişim bu oyuna enayi miyim hile açıyım. Gerçekten bir şey yapmadım oyundayken de atmadı vac banı tam rekabetçiye giriyordum girmeden önce vac ban uyarsı gibi bir şey geldi daha da oynayamadım. Gerçektdn bir şey enjecte feman etmedim yemin ederim ya

VAC ban uyarisi gibi bir sey derken? Tam olarak ne yaziyor paylasir misin?

Steam Support - Sign in Suradaki baglantiya tiklayinca ne diyor? Hesap ismini paylasmadan icerigini kopyalayabilirsin.

Ben ETS2'de kullandigin Cheat Engine'den dolayi VAC hatasi uyarisini aldigini düsünüyorum. Yasaklama oldugundan emin misin?

Gerci 161 gün oldu dedigine göre yasaklama almissin. Dedigim gibi; ETS2'de CE kullanmayla CS: GO'dan yasaklama alma ihtimalin yok. Yani o programi illaki ilgili oyuna eklemen gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı