CS:GO çöktü!

Bu kadar ekmeği yenip ilgilenilmeyen bir oyun daha var mı acaba? Hilesinden çöplük sunucularına derdi tasası sorunu bitmiyor. Oyun bulma süreleri 1 saat civarında seyrediyor.
Eki Görüntüle 962955
Hocam siz o takımla sunucular normal olsa da bulamazsınız, şampiyonlar ligi gibi takım. Oyuna girdiğiniz zaman zaten en az 1 tane hileci gelecek bence direk aramayı iptal edin.

Envaterlerimize öğelerimiz, satılan öğelermizin ücretleri bakiyemize gelmedi!

Ey Türk dil kurumu üyesi moderatörler. Konu başlığı onaylanmaz: Açıklama ''yasak''

Konu aç bekleme süresi 20dk.

Yorum yap konu hortlatmış ol...

Birde hesap silinmezmiş muhabbeti var kurallarınızda varmış. Bende mesleğim gereği sorarım Türkiye Cumhuriyeti Adalet bakanlığında çalışan moderatör var ise hangi Yasasamızın hangi bendinde hangi fıkrasına YASAK ? SUÇ ? ve SİLİNEMEZ ?
Kardeş noldu sakinleş bi su iç.

Evet, şu an saat 17 itibarıyla CS:GO'daki sorunlar artmaya başladı. Rekabetçi girmek isteyenler eşleşme bulamıyor ve maç sonu XP gelmeyebiliyor. Sorun tüm dünyada.

Aynen öyle yoldaş da 4 Mac vin 2 kaybetik ne XP geldi ve Ryzen 5 1600 AF RX580 8 GB düşük FPS oyun bozuldu

Kardeş noldu sakinleş bi su iç.
Arkadaş yanlış veya üzerina alınır diye silme yapıp düzelttim. Ne olduğu bence açık yani

noktalama kuralları, cümlede uzun olmayacak vs.. vs.. herşeyde süre kısıtlaması ?

konu açıyoruz neymiş YASAK açtığım konu yasak ama açamadığım konuyla ilgili birdünya konu var forumda... Ego biraz fazla geldi bana kurallardır uyarız uymayız ama forumda hesap silinmezmiş kısmını anlayamadım.. Suyumu içtim sakinim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı