CS:GO çok iyi oynarken bir anda kötü oynamaya başladım

Rhytia

Centipat
Daha fazla  
Normalde her maç 1. sıradaydım arkadaşımla beraber oynuyorduk ve arkadaşım genelde 3-4. sıralardaydı ben biraz CS'ye 1 hafta falan ara vermiştim bir el girelim dedik bir anda çok kötü oynamaya başladım hatta 0 killim vardı arkadaşım 5 kill falan alırken bir anda 20 kill almaya başladı bunun sebebi nedir veya nasıl düzeltebilirim biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler. Ve arkadaşımda o 1 haftada oyuna girmedi. Ayrıca bazen gerçekten güzel oynuyorum bu yaklaşım 1 haftadır oluyor arkadaşımla girdiğimde hep böyle oluyor. İyi oynuyor diye hava atıyor sinirlenmeye başladım artık.

1 - Tamamen ruhsal durumlara bağlan aynısı ben LoL oynar iken oluyor, Hafif bir müzik eşliğinde oynamayı dene.

2 - Çok daha pasif oyna rakibin oynayışını analiz et.

Normalde her maç 1. sıradaydım arkadaşımla beraber oynuyorduk ve arkadaşım genelde 3-4. sıralardaydı ben biraz CS'ye 1 hafta falan ara vermiştim bir el girelim dedik bir anda çok kötü oynamaya başladım hatta 0 killim vardı arkadaşım 5 kill falan alırken bir anda 20 kill almaya başladı bunun sebebi nedir veya nasıl düzeltebilirim biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler. Ve arkadaşımda o 1 haftada oyuna girmedi. Ayrıca bazen gerçekten güzel oynuyorum bu yaklaşım 1 haftadır oluyor arkadaşımla girdiğimde hep böyle oluyor. İyi oynuyor diye hava atıyor sinirlenmeye başladım artık.
Hocam aynısı bana oldu. Ben 1 hafta iyi oynayıp, sonraki günler kötü oynamaya başlıyorum. Size şöyle diyeyim ben gün boyunca güzel oynuyorum, sonrasında uyuyup kalktıktan sonra ertesi gün kötü oynamaya başlıyorum. Bu sizlik bir şey değil bende bilemiyorum.

Arkadaşın dedigi gibi tamamen ruhsal halime bagliymis bu sıralar zaten çok stresliydim bu sefer arkadaşın dediği gibi arkada hafif bir muzik açıp arkadaşımla sohbet ederken rahat rahat oynayıp 34 killi buldu ve bu sefer arkadaşımdan iyi oynadım gene 1. siradaydim çok teşekkür ederim yardımınız dokundu gerçekten oyun oynarken stres yapmamak lazımmış bir de cross değiştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı