Kötü Oynayan Rakip Bir Anda Çok iyi Oynamaya Başlıyor

Bizde de oluyor. Yani kötü oynarken iyi oynayan taraf bazen benim takımım da olabiliyor. T iken çok kötü oynayıp 13-2 verdiğimiz oyunu 15-15 bitirdik. Belki karşı taraflar T iken ya da CT iken normalden daha iyi oynuyordur. Hemen hile demek doğru olmaz.

Valla ben biraz linç yiyeceğim ama hile olursa her zaman hileye hile ile karşılık veririm hangi oyun olursa olsun banlanma hayatta umrumda olmuyor.

O düşüncen çok yanlış sen hileye hile ile karşılık verirsen herkes birbirine karşılık verecek ve oyunun tadı tuzu kalmayacak lütfen böyle bir şey yapma domino taşı gibi örnek verebiliriz.

Haritadan haritaya t veya ct avantajlı olabiliyor. İyi oynadıklara tarafa geçmiş olabilirler. Yukarıda da bahsedildiği gibi sürekli aynı taktik uygulanılırsa çözülmüş olabilir. Hile olduğundan şüpheleniyorsanız maç tekrarını izleyin. Hilelerden sıkıldıysanız benim tavsiyem Faceit ve ESEA girmeniz.

Valla ben biraz linç yiyeceğim ama hile olursa her zaman hileye hile ile karşılık veririm hangi oyun olursa olsun banlanma hayatta umrumda olmuyor.
Ben böyle yaptığım için çok ünlü bir YouTube kanalının ekibinden atıldım.
Kanal son 2 saat önce video atmış ve 120 bin izlenmiş.
Not: Pişman değilim. Kanalda artık umrumda değil.

Evet arkadaşların dediği gibi her oyuncuya iyi oynadı diye hile denmez. Şöyle örnek verelim. Biz 5/5 Prime+sadakat rozetli giriyoruz Ct'de 8-2 kaybediyoruz. T'ye geçince farkı kapatıp oyunu alıyoruz. Yani belki oyuncular Ct'de kötü olup T'de iyi oynamaya başlıyorlar veya tam tersi.

Hile kullanmak çok saçma siz emek vermeden rank atlıyorsunuz elinize ne geçiyor iyi oynayanların emeğiyle oynayanların suçu ne karşı taraf açtı diye başka maçta temiz olan adamların suçu ne?

Burada skordan daha çok oynadığın oyuncuların performanslarına bakarak anlayabilirsin. 9-2lerden oyun vermek çok da zor değil aynı taktikleri yaparak, takım ekonomisini korumayarak üst üste eller kaybedebilirsin. Amaa karşı karşıyayken bile seni vuramayan adamlar birden head shot atmaya başlamışsa, normalde gerizekalı gibi sağda solda dolanan terste yakalanan adamlar birden çıktığın her yeri önceden sezmeye başlamışsa hile açmışlar demektir. Ben de çok fazla karşılaşıyorum ki CS-GO artık keyiften çok sinir veren bir oyun olmaya başladı. Rankını ve oyunun yükseltip FACE İT MM tarzı sunucularda girmeni öneririm.

Evet arkadaşların dediği gibi her oyuncuya iyi oynadı diye hile denmez. Şöyle örnek verelim. Biz 5/5 Prime+sadakat rozetli giriyoruz Ct'de 8-2 kaybediyoruz. T'ye geçince farkı kapatıp oyunu alıyoruz.

Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar. Benim birkaç arkadaşım Prime(oyunu 24 TL'ye almışlardı) hala hack kullanıyorlar ve acayip belli ettikleri zaman oldu ama yine banlanmadılar. Ve mevlana açıp ban yemeyenler var yani.

Hile kullanmak çok saçma siz emek vermeden rank atlıyorsunuz elinize ne geçiyor iyi oynayanların emeğiyle oynayanların suçu ne karşı taraf açtı diye başka maçta temiz olan adamların suçu ne?
Hile kullanan dengesizin oyun zevkini bozmak. Aynı anda 3 hile açmıştım hemde. Ben kahve içip klavyeye bile ellemiyordum bilgisayar gidip kendi vurmaya başlamıştı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı