CS:GO Depozitsiz skin siteleri

Jagvey

Centipat
Daha fazla  
CS:GO size birkaç tane depozitsiz skin çekebileceğiniz site ismi vereceğim
1.Some case bu sitede her gün ücretsiz verilen promo kodlarını kullanarak bedava skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
2.Panda skins bu sitede Twitter'den verilen günlük promo kodla ile ücretsiz skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
3.Bandit camp bu site depozit siz ama burada kasa açma vs. sistem farklı pek önermem.
4.Gocs bu sitede 1 ve 2. siteler gibi günlük promo kodları verir ve ücretsiz skin kazanırsınız.

Bu dört site arasında en çok kazandığım panda skins oldu ama siz hepsini kullanın günlük sadece 1 dakika harcayarak 4 skin kazanmak gayet mantıklı verdiğim linklerden kayıt olarak sitede bakiye kazanabilirsiniz siz de bildiğiniz varsa aşağı yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.some case bu sitede her gün ücretsiz verilen promo kodlarını kullanarak bedava skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
2.panda skins bu sitede Twitter'den verilen günlük promo kodla ile ücretsiz skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
3.bandit camp bu site depozit siz ama burada kasa açma vs. sistem farklı pek önermem.
4.gocs bu sitede 1 ve 2. siteler gibi günlük promo kodları verir ve ücretsiz skin kazanırsınız.

Bu dört site arasında en çok kazandığım panda skins oldu ama siz hepsini kullanın günlük sadece 1 dakika harcayarak 4 skin kazanmak gayet mantıklı verdiğim linklerden kayıt olarak sitede bakiye kazanabilirsiniz siz de bildiğiniz varsa aşağı yazın.

Bende skinclubdan 46 dolarlık choromatic çıkartmıştım. Bayağı karlıydı mortisti NFT kasası vardı çok iyiydi ama sonradan nerflediler. CS:GO.Netten uzak durun derim.

buralara giriş yaparken, steam hesabımız ile mi giriş yapalım? cs:go ya yeni başladım. site kullanımını öğretici bir video var mı acaba? hiç bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar pandaskin dolandırıcı yatırdıgınız kadar çekebiliyorsunuz sonra sizi banlıyor.1 dolar yatırmıştım 2.83 dolarlık skin çıkardım çektim sonra bonus açtım bıçak çıkardım çekmeye çalışında banladılar

1.Some case bu sitede her gün ücretsiz verilen promo kodlarını kullanarak bedava skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
2.Panda skins bu sitede Twitter'den verilen günlük promo kodla ile ücretsiz skin kazanabilirsiniz link aşağıda.
3.Bandit camp bu site depozit siz ama burada kasa açma vs. sistem farklı pek önermem.
4.Gocs bu sitede 1 ve 2. siteler gibi günlük promo kodları verir ve ücretsiz skin kazanırsınız.

panda skin dolandırıcı yüksek skinleri vermiyolar 2 3 dolar şeklinde çekin aklınızda bulunsun.Yüksek mebla çekerseniz banlıyolar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı