CS:GO düşük FPS

Kubilay Koksal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarıma format attım formattan önceki ayarları birebir ayarladım fakat formattan önce 100FPS alıyorsam şimdi 30 40 FPS alıyorum ve bu çok sinir bozucu. Sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bilgisayarıma format attım formattan önceki ayarları birebir ayarladım fakat formattan önce 100FPS alıyorsam şimdi 30 40 FPS alıyorum ve bu çok sinir bozucu. Sebebi nedir acaba?
Driverlarınızın güncel olduğundan emin olun.
Steam>CSGO>başlangıç ayarları - -novid -threads (işlemciniz kaç çekirdek) -high
-noubershaders -freq (monitörünüzün hertz) -tickrate 128 -dx9 [Bu kodlar fps iniz yükseltmesini sağlıcaktır.]

Sisteminiz nedir? Çoklu CPU kullanımı ayarını açtınız mı oyun içerisinde?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları yapın hocam.

Bunlara gerek yok, her şeyi düşükte oynuyor zaten bunu bilmek için video izlemesin,
Sadece çoklu çekirdeği açsın gerisi kullanıcı tercihi. Zaten oda açık oluyor.
1280*960 çözünürlükte tam ekran oynarsanız benim gibi i310100F ile 300 FPS de oyun oynarsınız.

Ha bir de bu son güncelleme sonrası CS:GO'da benim de FPS'lerim düştü çözümünü bilmiyorum biraz düzelttiler geçen hafta.

Çoklu işlemci özelliğini açmayı deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunları yapın hocam.
maxresdefault-1.jpg

Kodlarla falan alakalı olduğunu düşünmüyorum zaten hepsi yazılı dün gelen NVIDIA ve Intel güncellemesini kurduktan sonra hem CS de hem de Valorant'ta FPS 60 üstüne çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı