Çözüldü CS:GO durduk yere oyundan atıyor

• Konuyu başlatan Ivae
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ivae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Her gün sorunsuz girdiğim CS:GO'ya bugün oyuna girmeden atıyor hata falan vermiyor CS:GO yazısı girmeden kendi kendine atıyor :/

Çözüm
Burada AMD GPU sürücünüzün çöktüğü belirtilmekte. Direkt olarak CS:GO'nun logu değil ama ilişkili olduğunu düşünüyorum. Sürücü yanıt vermeyi keserse mantıken oyun da kapanır. Sizden ricam DDU ile GPU sürücünüzü kaldırıp AMD'nin sitesinden en güncel WHQL sürücüyü indirip kurmanız ve sonucu bildirmenizdir. DDU kullanım rehberi de aşağıda yer almaktadır. İyi günler, kolay gelsin.

Olay Görüntüleyicisi logu paylaşabilirsiniz.

Oyunun dosyalarını doğruladın mı? Büyük ihtimalle doğruladın.

Doğurladım dostum.

Olay görüntüleyicisi logu paylaşabilirsiniz.

Hemen halledip dönüyorum.
Doğru yaptım umarım.

Dosya Ekleri

• Yeni Metin Belgesi.txt
    11,2 KB · Görüntüleme: 285
Son düzenleyen: Moderatör:
Burada AMD GPU sürücünüzün çöktüğü belirtilmekte. Direkt olarak CS:GO'nun logu değil ama ilişkili olduğunu düşünüyorum. Sürücü yanıt vermeyi keserse mantıken oyun da kapanır. Sizden ricam DDU ile GPU sürücünüzü kaldırıp AMD'nin sitesinden en güncel WHQL sürücüyü indirip kurmanız ve sonucu bildirmenizdir. DDU kullanım rehberi de aşağıda yer almaktadır. İyi günler, kolay gelsin.

Çözüm

Halleder halletmez sizi etiketleyeceğim.
@Enes3078 kral, aygıt yöneticisinden kaldırdım, en güncel sürümü indirdim, yeniden başlattım, açıldı. Galiba çözüldü. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı