CS:GO Dust 2'de oyun verileri alınıyor kısmında takılıyor

tanerizm

Hectopat
Makaleler
1
Yer
4 Ekim 2003 Bostancı Duman Konseri
CS:GO'da rekabetçide Inferno, Mirage hatta Dust 2'den daha büyük olan Vertigo haritası bile açılırken Dust 2 girdiğimde oyun verileri alınıyor kısmı çok uzun sürüyor ve oyun ortalama 8 9 dakikada açılıyor ve haliyle ceza yiyorum. En son 7 gün ceza yedim bağlanamadığım için ve bugün bitti. Bunun sebebi nedir ? Haritayı silip yükleyen ve düzelten bir iki kişi gördüm fakat nasıl sileceğim ve yükleyeceğim onu da bilmiyorum. Çözüm önerilerinize açığım.

CS:GO'da rekabetçide Inferno, Mirage hatta Dust 2'den daha büyük olan Vertigo haritası bile açılırken Dust 2 girdiğimde oyun verileri alınıyor kısmı çok uzun sürüyor ve oyun ortalama 8 9 dakikada açılıyor ve haliyle ceza yiyorum. En son 7 gün ceza yedim bağlanamadığım için ve bugün bitti. Bunun sebebi nedir ? Haritayı silip yükleyen ve düzelten bir iki kişi gördüm fakat nasıl sileceğim ve yükleyeceğim onu da bilmiyorum. Çözüm önerilerinize açığım.
Steamden CS:GO dosyalarını doğruladınız mı ?

SSD mi var HDD mi?

Eski bilgisayarımda bu sorunu yaşıyordum. Şöyle çözmüştüm: Dust 2 gireceğiniz zaman, önce botlarla Dust 2 haritasını açın. Uzun sürecektir, botlarla oyun açıldıktan sonra kapatabilirsiniz. Rekabetçide Dust 2 açıldığında, oyun hızlıca açılacaktır.

SSD mi var HDD mi?
HDD var hocam. Ama önceden açılıyordu oyunu aynı bilgisayarda yaklaşık 2 yıldır oynuyorum. Son bir kaç haftadır başladı.
Steamden CS:GO dosyalarını doğruladınız mı ?
Evet denedim.
@tanerizm diskinizde bad sector ya da işlemci gücü yetersizliği olabilir. HD Tune ile kontrol edin ve işlemci modelinizi paylaşırsanız yardımcı olabilirim.
Phenom 9750 X4.

Geri
Yukarı