CS:GO en mantıklı trade nasıl yapılır?

Mahesvera

Decapat
Selam arkadaşlar, size bir sorum olacak benim şimdi CS:GO'da bir tane gut knife var ve ben bu bıçağımı yükseltmek istiyorum yani mesela Huntsman yapacağım ve elimde bir miktar para var, bunu en az şekilde harcayarak nasıl upgrade edebilirim? Site önerileriniz veya başka tavsiyeleriniz varsa yazarsanız, sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, size bir sorum olacak benim şimdi CS:GO'da bir tane gut knife var ve ben bu bıçağımı yükseltmek istiyorum yani mesela Huntsman yapacağım ve elimde bir miktar para var, bunu en az şekilde harcayarak nasıl upgrade edebilirim? Site önerileriniz veya başka tavsiyeleriniz varsa yazarsanız, sevinirim teşekkür ederim şimdiden.
Gir KeyDropa bas bıçağı upgrade'e gelsin karşına %52.1 şans, ne huntsman gelir ne gut knife kalır.

(Yatırım tavsiyesidir)

Gir KeyDropa bas bıçağı upgrade'e gelsin karşına %52.1 şans, ne huntsman gelir ne gut knife kalır.

(Yatırım tavsiyesidir)
He aynen reisim. Ondan sonra upgrade bastıktan sonra, o bıçak yansın o para sonuçta senden çıkmıyor. Bu mantıklı değil.

Pattern ve fiyatın gidişatına bakmalısınız.

Biraz daha açabilir misiniz?
Eğer bi tane gut knife diye belirtiyorsanız o bıçağın patterni önemli değildir. Float sınırına çok yakınsa küçük bir overpay alabilirsiniz o kadar. Para steamde değilse dmarketten yatırıp takas edebilirsiniz. Bıçakla birlikte başka bir skini takas edecekseniz Skins Monkey kullanabilirsiniz. Skins monkey float, sticker ve patternlere overpay koymadığı için belki nadir bir skin bulup ucuza takaslayabilirsiniz. Ayrıca kodla 5 dolar indirim de alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı