CS:GO en mantıklı trade nasıl yapılır?

Öyle yapacağım 😀

@tndf hocam sen bu işleri anlıyor gibisin bir iletişim adresi bıraksan konuşsak oradan ben pek anlayamadım şu site işlerini.
kankam kesinlikle buff163 te yap o işleri globaldeki en iyi site o ben zamanında çok zarar ettim diğer sitelerde nasıl yapıcağını bilmiyorsan anlıyorum bu işlerden discord üzerinden yaz bana discordum slatetupi

Öyle yapacağım 😀

@tndf hocam sen bu işleri anlıyor gibisin bir iletişim adresi bıraksan konuşsak oradan ben pek anlayamadım şu site işlerini.
Discord tndf. Elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim.

kankam kesinlikle buff163 te yap o işleri globaldeki en iyi site o ben zamanında çok zarar ettim diğer sitelerde nasıl yapıcağını bilmiyorsan anlıyorum bu işlerden discord üzerinden yaz bana discordum slatetupi
Üstüne para eklemek istiyorsa buff163ten yapamaz. Türkiye'den yatırım işlemleri yapılmıyor. Ya birinden bakiye satın alacak ki güvenilir çok fazla kişi yok, ya da farklı bir siteden herhangi bir skin satın alıp 7 gün sonra takaslayacak. Bu sefer de para kaybeder. Eğer bu işlerle çok içli dışlı değilseniz buff163ü tek kullanımlık bir site olarak görmüyorum.

Geri
Yukarı