CS:GO en ucuz yoldan nasıl bıçak alırım?

pelested

Centipat
FACEIT'de 8. seviyeyim ve her oyunumda bıçağı olmayan bir tek ben oluyorum. Talon bıçağı istiyorum fakat oyunda piyasaya falan hiç hakim değilim. 1.2K saat boyunca sadece oynadım ve pazarla gram ilgilenmedim. Yaklaşık 1.5k bütçem var sizce bu parayla nasıl Talon bıçağı alabilirim? Önerebileceğiniz bir site var mı? Ya da çok ucuza skin satan bir pazar veyahut ödüllü turnuva vesaire de olur her türlü öneriye açığım dostlar.

FACEIT'de 8. seviyeyim ve her oyunumda bıçağı olmayan bir tek ben oluyorum. Talon bıçağı istiyorum fakat oyunda piyasaya falan hiç hakim değilim. 1.2K saat boyunca sadece oynadım ve pazarla gram ilgilenmedim. Yaklaşık 1.5k bütçem var sizce bu parayla nasıl Talon bıçağı alabilirim? Önerebileceğiniz bir site var mı? Ya da çok ucuza skin satan bir pazar veyahut ödüllü turnuva vesaire de olur her türlü öneriye açığım dostlar.
1.5K'ya Navaja bile alınmıyor.

İtemsatis gibi sitelerde bazen bıçağını ucuza veya zararına satan satıcılar oluyor, orda şansını deneyebilirsin.

Keydop gibi şans siteleri kullanabilirsin ama batadabilirsin.
Kumarı oynatan kazanır, kesinlikle böyle siteleri tavsiye etmiyorum 10 verirsin 1 alırsın. Çoğu reklamcılar test bakiyeyle oynuyor ve change oranı daha yüksek oluyor.

1.5kya özel olarak satan olmadığı takdirde alamazsın. Operasyonu bekle operasyon skinleri baya iyi şanslıysan paranı katlarsin. Kumar işine girmeni tavsiye etmem.

Geri
Yukarı