CS:GO en ucuz yoldan nasıl bıçak alırım?

Hocam şaka mı yapıyorsunuz? Sizce böyle bir bıçağa sadece 3 cent mi teklif edilmiştir?
Mantığı anlamadın, en yüksek teklif 300 dolar veren kişiyse öncelik onundur. 301 dolar olsa alamaz ama 299 dolar olsa alır, yani 1 dolar olsada o alır. Çünkü öncelikli en yüksek, açık arttırma gibi düşün.

Mantığı anlamadın, en yüksek teklif 300 dolar veren kişiyse öncelik onundur. 301 dolar olsa alamaz ama 299 dolar olsa alır, yani 1 dolar olsa da o alır. Çünkü öncelikli en yüksek, açık arttırma gibi düşün.

Bunun deneyini birkaç gün sonra yapıp size göstereceğim.

Bıçak istiyorsan o bütçe ile zor ByNoGame üzerinden arada 1600 TL civarı çok dandik bıçaklar düşüyor onları pazarlık ile alabilirsin örnek navaja knife.

Hocam emin misiniz ya öyle olsa herkesin bıçağı olur?

Evet veriyorlar fakat solo olarak 235 Win adamı bitirir ay sonunda alacağın bıçağa lanet edersin her türlü trol, küfürbaz, oyunbozan ne kadar saçma insan varsa orada yani alırsın fakat dediğim gibi beddua edersin.

Bıçak istiyorsan o bütçe ile zor ByNoGame üzerinden arada 1600 TL civarı çok dandik bıçaklar düşüyor onları pazarlık ile alabilirsin örnek navaja knife.

Evet veriyorlar fakat solo olarak 235 Win adamı bitirir ay sonunda alacağın bıçağa lanet edersin her türlü trol, küfürbaz, oyunbozan ne kadar saçma insan varsa orada yani alırsın fakat dediğim gibi beddua edersin.
Faceit ne bilmiyorum sadece CS ile ilgili olduğunu biliyorum ama bıçağa değer diye düşünüyorum. Sonuçta bir oyunda win almak ne kadar zor olabilir ki?

FACEIT ne bilmiyorum sadece CS ile ilgili olduğunu biliyorum ama bıçağa değer diye düşünüyorum. Sonuçta bir oyunda Win almak ne kadar zor olabilir ki?

Bunu FACEIT premium maçlarına anlat o kadar zorlaşıyor ki üst üste 10 lose bile alınabilir gelen saçma takım sayesinde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan bakabilirsin nasıl bıçak veriliyor.

Faceit ne bilmiyorum sadece CS ile ilgili olduğunu biliyorum ama bıçağa değer diye düşünüyorum. Sonuçta bir oyunda win almak ne kadar zor olabilir ki?
Dostum FACEIT 8. seviyeyim ve en yüksek seviye 10 inan bana normal matchmaking global oyuncusu gelsin ilk 100 maçında maksimum 30 win alabilir. O da büyük ihtimal level 3 yada 4 e tekabul eder. FACEIT bambaşka bir şey.

Geri
Yukarı