CS:GO envanteri satılıp PC toplamak

1500₺ monitör.
Rampage RM-344 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display+Analog) FreeSync Full HD

5144₺ bilgisayar.
TUCO-G1050FD6/GIGABYTE GeForce GTX 1650 D6 OC 4G/INTEL i3 10100F/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC

İsterseniz sistemi bu hali ile alırsınız ileride 8 GB RAM'i 16 yaparsınız istersenizde özelleştir kısmından direk 16 GB RAM yaparak bütçeyi 500₺ daha aşabilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun.

3000TL'lik bütçeyi 6600TL yaptın?

Monitörlü sistem için 7000₺ aşağısı imkansız diyebilirim. 1050 Ti'den uzak dur. Zaten envanter bozdurursan arkadaşların dediği gibi yüksek oranda kesinti alırlar. Üstüne para koyman lazım.

Hocam biraz bu skin olaylarına düşkünüm. Envanteri belirli bir değere ulaştırdıktan sonra yapması çok da zor değil aslında. Bir de ByNoGame'de al sat yapıyorum uzun süredir. Ancak arkadaşlar ben bilgisayar toparlarsam kesinlikle 144 Hz istiyorum, öyle bir sistem toplamak mümkün müdür?

Hocam ByNoGame'de alım satım işini nasıl yapıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Komisyonlardan falan kâr edilmiyor ki :(

Arkadaşlar 70 80 arada 50 FPS'ye düşen bir bilgisayara sahibim. Bugün öyle dolaşıyordum CS Money'a girdim bir baktım envanter fiyatı 4.500 TL olmuş. Satıp bilgisayar toplamalı mıyım? Yani satarım üstüne maksimum 2 bin lira daha koyabilirim. Siz ne diyorsunuz düşünceleriniz neler?
O PC ile 1 senede topladığını yeni PC ile daha kısa sürede toplarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı