CS:GO envanteri satılıp PC toplamak

Arkadaşlar 70 80 arada 50 FPS'ye düşen bir bilgisayara sahibim. Bugün öyle dolaşıyordum CS Money'a girdim bir baktım envanter fiyatı 4.500 TL olmuş. Satıp bilgisayar toplamalı mıyım? Yani satarım üstüne maksimum 2 bin lira daha koyabilirim. Siz ne diyorsunuz düşünceleriniz neler?

Masaüstü kullanıyorsanız ekran kartı RAM vesaire alabilirsiniz.

Arkadaşlar 70 80 arada 50 FPS'ye düşen bir bilgisayara sahibim. Bugün öyle dolaşıyordum CS Money'a girdim bir baktım envanter fiyatı 4.500 TL olmuş. Satıp bilgisayar toplamalı mıyım? Yani satarım üstüne maksimum 2 bin lira daha koyabilirim. Siz ne diyorsunuz düşünceleriniz neler?
4500 tl olarak para hesabına geçmeyecek.Tahmini en az %25 eksilecek o paradan.Apu toplasan bile şu anki sisteminden fazla fps verir, ama senin kararın.

CS oynamak istiyorsanız ve düşük çözünürlükte oynayacaksınız (1024x768, 1280x960 tarzı)
Ekran kartından ziyade işlemciniz öne çıkmalı, şahsen sistemim aşırı iyi değil CS 300-450 FPS arası alıyorum.

CS oynamak istiyorsanız ve düşük çözünürlükte oynayacaksınız (1024x768, 1280x960 tarzı)
Ekran kartından ziyade işlemciniz öne çıkmalı, şahsen sistemim aşırı iyi değil CS 300-450 FPS arası alıyorum.
Evet grafikler düşük,çözünürlük 1024 768.
Hocam ByNoGame'de alım satım işini nasıl yapıyorsunuz biraz anlatır mısınız? Komisyonlardan falan kâr edilmiyor ki :(

Dostum ben biraz fazla zaman geçiriyordum bir süre, hesaba 200 lira atıyordum mesela takılıyordum diyelim ak 47 asiimov piyasası 200 mesela adam gece 180'e bir koyuyor floatı 16 mesela bunu direk alıyorum hem kullanıp hevesimi geçiriyorum hem de 180e aldığım itemi 250'ye satıyorum. Hem zevk yapıyorum hem de 10 20 lira kar ediyorum. Benim için aldığım item bana zarar ettirmesin yeter.

Son düzenleme:
Hocam elimde İtopya'dan alınmış, hiç kullanılmamış 2 aylık sistem var. Monitör ve ekran kartı yok. İkinci el kısmı haricinde link atmak falan yasak diye biliyorum. İnstagram hesabınızı yazarsanız size oradan linki ve özellikleri atarım.

CS:GO money gibi sitelerde gerçek paraya cevirmek isteyince paradan biraz kesinti yapıyor diye biliyorum ona dikkat edin. Biraz araştırıp ona göre almanızı öneririm veya ucuz bir skini satmayı deneyebilirsiniz ne kadar kesinti yapıyor diye.

Hocam elimde İtopya'dan alınmış, hiç kullanılmamış 2 aylık sistem var. Monitör ve ekran kartı yok. İkinci el kısmı haricinde link atmak falan yasak diye biliyorum. İnstagram hesabınızı yazarsanız size oradan linki ve özellikleri atarım.
Çok ciddi bir alıcı değilim,ama atarsanız sevinirim,instagram kullanıcı adım burdaki ile aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı