CS:GO envanteri satılıp PC toplamak

Arkadaşlar 70 80 arada 50 FPS'ye düşen bir bilgisayara sahibim. Bugün öyle dolaşıyordum CS Money'a girdim bir baktım envanter fiyatı 4.500 TL olmuş. Satıp bilgisayar toplamalı mıyım? Yani satarım üstüne maksimum 2 bin lira daha koyabilirim. Siz ne diyorsunuz düşünceleriniz neler?
Sat ama şimdi satarsan ekran kartı almasın.

Arkadaşlar 70 80 arada 50 FPS'ye düşen bir bilgisayara sahibim. Bugün öyle dolaşıyordum CS Money'a girdim bir baktım envanter fiyatı 4.500 TL olmuş. Satıp bilgisayar toplamalı mıyım? Yani satarım üstüne maksimum 2 bin lira daha koyabilirim. Siz ne diyorsunuz düşünceleriniz neler?

Bence çok iyi bir fikir yaklaşık 6.500 TL ile çok güzel bilgisayar toplanabilir.

Hocam elimde İtopya'dan alınmış, hiç kullanılmamış 2 aylık sistem var. Monitör ve ekran kartı yok. İkinci el kısmı haricinde link atmak falan yasak diye biliyorum. İnstagram hesabınızı yazarsanız size oradan linki ve özellikleri atarım.
İşlemci: Amd Ryzen 3 3100
Anakart: Asus B450M-K II
Ram: Xpg Gammix D30 16 Gb (8x2)
Ssd: Patriot Burst 480
Kasa: Sharkoon Rgb Lit 100
Psu: Sharkoon Shp650 V2 650W

Sinerji'de F/P yüksek sistemler var çok rahat 240FPS üstü alirsin. 5600'e 240Hz 2200TL monitör çek. Seneye maçını izlemeye gelirim.

3000TL'lik bütçeyi 6600TL yaptın?

Adam direk CS envanterine 4500 demiş, üstünede maksimum 2000 TL koyabilirim demiş

Ne var ki Türkiye şartlarında? Sanki millet 1 liraya muhtaç gibi konuşmayın ya

İlk defa 4500 TL envanteri olan birisini Türkiye'de görüyorum sadece bana mı garip geldi?
4500 TL'ye bir de 2000 ekleme yapsan 6500 1500 monitöre gitti desek 5000 TL ile 1050 Ti'li sistem var DIAMOND/ASUS Cerberus GTX 1050 Ti Advanced Edition 4GB/INTEL i3 10100F/8GB DDR4/240GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA

Bir de bir şey sormak istiyorum neden herkes mesajıma kızgın attı? Linki atarken kasanın stokta olmadığını görmediğim için mi?

Son düzenleme:
Adam direk CS envanterine 4500 demiş, üstünede maksimum 2000 TL koyabilirim demiş

İlk defa 4500 TL envanteri olan birisini Türkiye'de görüyorum sadece bana mı garip geldi?

Bir de bir şey sormak istiyorum neden herkes mesajıma kızgın attı? Linki atarken kasanın stokta olmadığını görmediğim için mi?

Hocam sana garip gelmiş bende karambit fade fn var envanter değerim 18bin TL.

Geri
Yukarı