CS:GO envanterim nasıldır?

Para yatıramıyorsanız kasaları satıp skin almaktansa ileriye yönelik sticker benzeri yatırımlık şeyler alabiliriniz. Şahsen kalitesiz skinler almaktansa sticker vb. alınarak uzun vadede envanter değerimi yükseltmeyi tercih ederim.
Uzun süre güzel skinlerle oynayan birisi olarak envanterimde AK-47 yakıt enjektörü varken 4 tane Eternal fire çıkartmalı düz AK-47 ile oynardım çoğu zaman. Siz de ileride sahip olursanız anlarsınız skinlerin çok şatafatlı şeyler olmadığını. Yatırımlık eşyalar almak güzel bir skin almaktan daha mantıklı.

Kısa vadede eğlenmek tercihim stickerlar daha çok şans işi skinlere göre ayrıca pahalı olmayanlar çoğu zaman çöp.

Hepsini sat ve bir tane iyi skin al.

Envanter istiyorum tek bir skin değil.

Kayda değer bir kostüm göremedim, kötü kostüm almaktansa paranı adamakıllı bir kostüme ver derim. İlerleyen zamanlarda aldığın o sağlam kostüm de değerlenebilir belki, bilemeyiz.

Envanter olarak değerlendirin pahali guzel skin alabilirdin olarak degil bu parayla daha guzel envanter dizilir mi?

Envanter istiyorum tek bir skin değil.

Envanter olarak değerlendirin pahali guzel skin alabilirdin olarak degil bu parayla daha guzel envanter dizilir mi?
Hocam açık konuşmak gerekirse haftada bir düşen skinler gibi duruyor envater. Çok kullandığın bir silaha daha iyi bir skin almak daha mantıklı olabilir. Zamanla dizeceğim diyorsun, o zaman iyi skinlerle diz.

Tabii bu benim fikrim. Ben olsam öyle yapardım.

Hocam açık konuşmak gerekirse haftada bir düşen skinler gibi duruyor envater. Çok kullandığın bir silaha daha iyi bir skin almak daha mantıklı olabilir. Zamanla dizeceğim diyorsun, o zaman iyi skinlerle diz.
Skinlerin hiçbiri şuan haftada bir düşmüyor 2016 da düşüyordu(hatıralar hariç) bu fiyata daha iyi envanter dizilebilir mi sorun o.

Skinlerin hiçbiri şuan haftada bir düşmüyor 2016 da düşüyordu(hatıralar hariç) bu fiyata daha iyi envanter dizilebilir mi sorun o.
Her level atladığında bir grafiti veya skin alıyorsun. Haftada en az bir kez de kasa düşürme hakkımız var. Nasıl artık düşmüyor?

Dizemezsin şu an o fiyata daha iyi bir envater.

Geri
Yukarı