CS:GO envanterim nasıldır?

Nasıl bedavaya skin aldın?

Eskiden bazen düşüyordu. Bazen eskiden bir site vardı hâlâ açık diye biliyorum. O siteden böyle dolandırıcılık anketleri vardı. Ben onlara girip kendimi zengin falan gösteriyordum. Yalan bilgi veriyordum. Öyle ucuz skinler almıştım bende. Steam hesabıma bakabilirsin. Site ismi hesabımın önceki isimlerinde yazıyor points falan yazıyor.

Aslında isteğim daha güzel bir M4A1'di ama bu sefer glock veya akden kısmam gerekecekti ve istemedim şimdi de deagle alıp oradan dedikleri gibi daha güzel bir USP'ye dönmeye çalışacağım.

Evet umudum o yönde bir 50 60 TL'lik kasa düşerse çok sevineceğim.
Hocam umudunu yitirme, yazın 400TL'lik envanterim varken şu an 800TL'lik envanterim var. Hepsi kasalar sayesinde. Tavsiyem: ''Hatıra'' skinlerden almayın. Normal versiyonları daha fiyat artışına müsait oluyor.

Hocam umudunu yitirme, yazın 400TL'lik envanterim varken şu an 800TL'lik envanterim var. Hepsi kasalar sayesinde. Tavsiyem: "Hatıra" skinlerden almayın. Normal versiyonları daha fiyat artışına müsait oluyor.

25 kuruştan 10 tane hatıra skini almıştım şimdi 20 kuruş. Tanesinin bin lira olmasını bekliyorum:)

1 liraya aldığım normal FN skinler 4 lirayı gördü :) Tanesinin 25 lira olmasını bekliyorum :)

Belki de artış miktarı dolardan kaynaklıdır, ne dersin dostum. Ben kendi deneyimimi 1 hafta gibi kısa bir süreden bahsediyorum :)

Hocam umudunu yitirme, yazın 400TL'lik envanterim varken şu an 800TL'lik envanterim var. Hepsi kasalar sayesinde. Tavsiyem: "hatıra" skinlerden almayın. Normal versiyonları daha fiyat artışına müsait oluyor.

Amacım hatıraları katlamak değil zaten 4 stickerla güzel duruyorlar bence. Şu an kasaları satarak daha güzel skinler almak hedefim.(şu 2. satırdan itibaren zenginleşti envanter zaten)

Sabah konu açmıştım sonrasında biraz para ve al sat işleriyle envanteri bu hale getirdim. Sizce nasıl olmuş?(kasa çıktıkça daha güzel skinlere yöneleceğim)
Para yatıramıyorsanız kasaları satıp skin almaktansa ileriye yönelik sticker benzeri yatırımlık şeyler alabiliriniz. Şahsen kalitesiz skinler almaktansa sticker vb. alınarak uzun vadede envanter değerimi yükseltmeyi tercih ederim.
Uzun süre güzel skinlerle oynayan birisi olarak envanterimde AK-47 Yakıt Enjektörü varken 4 tane Eternal Fire çıkartmalı düz AK-47 ile oynardım çoğu zaman. Siz de ileride sahip olursanız anlarsınız skinlerin çok şatafatlı şeyler olmadığını. Yatırımlık eşyalar almak güzel bir skin almaktan daha mantıklı.

Geri
Yukarı