CS:GO espor nereden başlanır?

Roothwhera

Centipat
Daha fazla  
Selam, ben 13 yaşındayım ve CS:GO'da supreme kadar çıkmış bir oyuncuyum ve bir yerden e-spora başlamayı düşünüyorum. Bunu nereden yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faceit kasın. Yeterince iyiyseniz zaten 10 level olup fpl-c olabilirsiniz bir ihtimal. Ayrıca sosyal medyayı aktif kullanın faceit leveliniz arttıkça vuruşlarınızı vb. oralara yükleyin böylece keşfedilmeniz bir tık daha mümkün olur fakat genelde şans işi espora başlamak. MM ile esporcu olanı görmedim.

CS'de espora girmek zor olur. Çünkü Türk bir takım temsilcisi şuana kadar duymadım.

Yabancı takımlarında seni görmesi biraz zor gibi.

FACEIT kasın. Yeterince iyiyseniz zaten 10 level olup FPL-C olabilirsiniz bir ihtimal. Ayrıca sosyal medyayı aktif kullanın FACEIT leveliniz arttıkça vuruşlarınızı vb. oralara yükleyin böylece keşfedilmeniz bir tık daha mümkün olur fakat genelde şans işi espora başlamak. Mm ile esporcu olanı görmedim.

Bu arkadaş her şeyi açıklamış ama bir de ben detaylıca anlatayım. İlk olarak FACEIT üzerinden 10 level olmanız ve FPL'in alt katmanlarına davetiye almanız lazım. Sizin statınız ne kadar yüksek olursa bir üst FPL kademesine çıkma şansınız artar. En son FPL-C yani FPL-circut seviyesine çıkmanız gerekiyor ondan sonrası tamamiyle klüplerin sizi beğenip takımına katmasıyla alakalıdır. Son olarak eklemem gereken şey takımlar sadece oyunculuğa bakmıyor. Takım içi sohbetleriniz ve yabancı dilinizin kalitesine bakıyor.

Geri
Yukarı