Esporcu başvurusu nasıl yapılır?

onurbayrak123

Centipat
Katılım
9 Temmuz 2020
Mesajlar
198
Merhaba ben 22 yaşındayım. İstanbul üniversitesinde okuyorum. Ve bir yerden başlamak istiyorum. Amatör de olsa turnuvalara katılmak ve yükselmek istiyorum.
Nereye başvuru yapmam lazım? Hangi takımlar oyuncu alıyor?

Başvuru formu atabilirsiniz güncel olanlardan. Veya İstanbul'da ise direkt o kurumun, takımın ofisine gidebilirim.

Seviye ( CS:GO supreme)
LoL West ( Platinium)
 
Son düzenleyen: Moderatör:

aLyX3N

Centipat
Katılım
4 Temmuz 2020
Mesajlar
886
Çözümler
1
Yer
Anti Acer SSA
Küçük yaştan başlasan olabilir derdimde maalesef 30 yaşında emekli olanlar biliyorum şimdi başlasanız bile en fazla hobi olarak yapabilirsiniz daha ilerisi zor. Önce espor lisansı almanız gerekiyor internetten gerekli belgelere vb bakabilirsiniz ondan sonra ajanslar var Beşiktaş'ın vb onları da bulabilirsiniz kursları vardı sanırım iletişime geçip gerekli bilgileri alabilirsiniz. Vede her zaman tek oyuna ağırlık verin böyle iki tür oynayarak bir yerlere varamazsınız rakipleriniz hep sizden önde olur.
 

Ralf Johan

Decipat
Katılım
5 Şubat 2020
Mesajlar
1.974
Makaleler
1
Rankın düşük,en azından lol için konuşuyorum.Ayrıca bizim buraya atmamız değil bu işi senin kovalaman lazım.Belki de sevmeyeceksin gideceğin takımın ortamını.Ayrıca ismini duyurman gerekiyor,senin gibi tonlarca insan,hatta alttan yetişenler var.Özetle,her şey sende bitiyor,etrafımdaki esporcu arkadaşımın işi öyle sürmüştü.
 

exTypen

Decapat
Katılım
7 Mart 2020
Mesajlar
2.288
Çözümler
11
Yanlış anlamayın ama CSGO'da supreme iyi bir rank değil. Hele espor için bir yere gidip de rankım supreme derseniz gülüp geri yollayacaklardır. Faceit'da 10 level olamadan zor.
 

KatliyaM

Hectopat
Katılım
14 Aralık 2017
Mesajlar
1.340
Kardeşim beni yanlış anlama istedikten sonra hiçbir şey imkansız değil ama yaşın belirli bir seviyeye gelmiş bu saaten sonra gerçekten ömür boyu yapabileceğin bir mesleğe odaklan e spor 50-60 yaşına kadar yapılacak bir spor değil vaktini boşa harcamış olursun.
 

Yeni konular

Yukarı